Розпочався відбір учасниць навчальної програми “Школа лідерства для жінок-мерок”

Національний Демократичний Інститут (НДІ) оголошує відбір учасниць навчальної програми "Школа лідерства для жінок-мерок", яка буде проходити в рамках проекту "Місцеві вибори 2020 в Україні: підвищення спроможності”.

Навчальна програма орієнтована на місцевих лідерок, які планують балотуватися на посаду голови громади або міста обласного значення у жовтні 2020 року. “Школа лідерства для жінок-мерок” буде проходити онлайн орієнтовно з 4 по 10 серпня по 5 годин на день включно з перервами між сесіями.

Точні дати та час будуть повідомлені відібраним учасницям.

Завдяки участі у “Школі лідерства для жінок-мерок”, Ви зможете поглибити знання та покращити навички у таких сферах:

  • розробка та ведення виборчої кампанії;
  • жіноче політичне лідерство та методи протидії гендерним стереотипам;
  • протидія гендерно обумовленому насильству щодо політично активних жінок;
  • основи виборчого законодавства;
  • залучення та управління ресурсами кампанії;
  • побудова персонального іміджу кандидатки та ефективна комунікація з виборцями;
  • місцеве самоврядування.

Під час навчання ви зможете не лише отримати теоретичні знання, але і застосувати їх на практиці. Впродовж всього навчання в рамках «Школи лідерства для жінок-мерок» відбуватиметься робота у групах над домашнім завданням, яке полягатиме у розробці плану виборчої кампанії для уявної кандидатки.

Для участі у відборі необхідно заповнити аплікаційну форму за посиланням: https://forms.gle/8GAaKziCCzNcb3Ey7

Кінцевий термін заповнення форми: 23 липня 2020 року.

Увага! Перед тим як брати участь у відборі, просимо Вас відповідно розрахувати свій графік, адже Ваша присутність у кожен день навчання є обов’язковою.

У разі виникнення запитань, будь ласка, звертайтеся до Ніно Кварацхелія за телефоном +380 (93) 593 51 77 або електронною поштою nkvaratskheliia@ndi.org.

07.07.2020 - 17:16 | Переглядів: 13708
Розпочався відбір учасниць навчальної програми “Школа лідерства для жінок-мерок”

Теги:

навчання вибори анонс

Джерело:

Читайте також:

21 листопада 2025

3 грудня у місті Полтава відбудеться регіональний форум Програми Polaris: запрошуємо громади до участі

3 грудня у місті Полтава відбудеться...

  3 грудня у місті Полтава відбудеться регіональний форум Програми Polaris «Розбудова системи багаторівневого...

21 листопада 2025

Експертна оцінка фінансової спроможності громад у розрізі областей за 9 місяців 2025 року

Експертна оцінка фінансової спроможності громад...

Автори: Яніна Казюк, доктор наук з державного управління, професор, експерт з публічних фінансів та місцевого...

21 листопада 2025

Анонс вебінару: «Перетворення комунального комерційного підприємства на АТ чи ТОВ за Законом № 4196: перше знайомство»

Анонс вебінару: «Перетворення комунального...

Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» у партнерстві...

21 листопада 2025

Уряд затвердив перелік та вимоги до показників для визначення функціональних типів територій: що це означає для громад

Уряд затвердив перелік та вимоги до показників...

Кабінет Міністрів ухвалив перелік та вимоги до показників, за якими українські громади буде віднесено до різних...