АНОНС! 16 червня - онлайн-конференція «Як захистити громаду від корупції?»

16 червня 2020 року об 11:00 в Українському кризовому медіа центрі (Український дім, вул. Хрещатик, 2) відбудеться онлайн-конференція «Як захистити громаду від корупції?» та обговорення досвіду запобігання корупції в ОТГ. У події братимуть участь представники Національного агентства з питань запобігання корупції, Громадського Партнерства «За прозорі місцеві бюджети!», очільники об’єднаних територіальних громад із різних областей України, спеціалісти профільних департаментів.

Протягом трьох років програма USAID DOBRE працювала у 75 партнерських громадах у галузі запобігання корупції. Фахівці запровадили низку дієвих антикорупційних інструментів та визначили, що можна зробити, аби захистити громаду від корупції. 

У ході заходу голови ОТГ поділяться досвідом запровадження антикорупційних інструментів на місцевому рівні. Представники Національного агентства з питань запобігання корупції обговорять, яким на державному рівні є бачення роботи із запобігання проявів корупції у громадах, які розроблені інструменти та ініціативи.

Програма події:

  • Процедури, люди, традиції. Чи можна побудувати стіну від корупції в громаді за три роки? – Юлія Ткачук, експертка антикорупційного компоненту програми USAID-DOBRE
  • Від антикорупції до доброчесності. Як впровадити антикорупційні інструменти в громадах – Анатолій Бойко, координатор Громадського Партнерства “За прозорі місцеві бюджети!”
  • Антикорупційна програма — формальність чи корисний інструмент? – Наталія Озерянська, заступниця голови Олександрівської ОТГ
  • Конфлікт інтересів — навіщо та як врегульовувати та запобігати? – Руслан Шафранович, голова Іванівської ОТГ
  • Скільки громада може заощадити за допомогою Prozorro? – уповноважена особа з проведення закупівель Прибужанівської ОТГ
  • Як НАЗК планує розбудовувати антикорупційну інфраструктуру в органах місцевого самоврядування – Сергій Деркач, Керівник Департаменту запобігання та виявлення корупції НАЗК
  • Ефективні онлайн-інструменти протидії корупції в громадах – Станіслав Гайдер, посадова особа з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації НАЗК

Модераторка онлайн-конференції: Ольга Міщенко, контент-менеджерка УКМЦ DOBRE  

Також під час конференції буде презентовано посібник «Від антикорупції до доброчесності. Дієві інструменти для об’єднаних територіальних громад», розроблений програмою USAID DOBRE у співпраці із Громадським Партнерством «За прозорі бюджети!». 

Онлайн-презентація транслюватиметься на Facebook-сторінках Програми DOBREДецентралізація та Українського кризового медіа-центру, а також на Youtube-каналі Ukraine Crisis Media Center.  

У коментарях під трансляцією глядачі зможуть поставити запитання до спікерів. Запитання можна надсилати завчасно у повідомлення сторінки програми DOBRE у Facebook.

11.06.2020 - 12:27 | Переглядів: 11337
АНОНС! 16 червня - онлайн-конференція «Як захистити громаду від корупції?»

Теги:

анонс юрконсультація корупція

Джерело:

Український кризовий медіа-центр

Читайте також:

10 липня 2026

Безпечна вода під час війни: результати дослідження показали, як громадам краще готувати людей до кризових ситуацій

Безпечна вода під час війни: результати...

Пошкодження водогонів, тривалі перебої з водопостачанням, використання криниць та альтернативних джерел води стали...

10 липня 2026

Українська урбаністична платформа розпочала всеукраїнське дослідження урбаністичного сектору

Українська урбаністична платформа розпочала...

Громадська організація «Українська урбаністична платформа» розпочинає всеукраїнське опитування професійної спільноти:...

09 липня 2026

Кафедра регіональної політики КНУ імені Тараса Шевченка запрошує на магістерські програми для фахівців, які працюють з громадами

Кафедра регіональної політики КНУ імені Тараса...

Кафедра регіональної політики КНУ імені Тараса Шевченка запрошує на магістерські програми для фахівців, які працюють...

09 липня 2026

Не одна модель: як українські громади переосмислюють громадську участь під час війни

Не одна модель: як українські громади...

Повномасштабна війна не лише змінила форми громадської участі а й продемонструвала, що в різних умовах виникають...