Розпочинається програма лідерства для жінок-політиків на місцевому та регіональному рівні

Шведський міжнародний центр місцевої демократії (ICLD) організовує програму лідерства для жінок-політиків на місцевому та регіональному рівні. Програма фінансується Шведським агентством з питань міжнародної співпраці та розвитку (Sida) у партнерстві зі Шведською асоціацією місцевих органів влади та регіонів (SALAR).

Програма пропонує:

  • Поглиблені тренінги з комунікації, стратегічного планування та лідерства.
  • Програма менторства від шведських жінок-політиків, включаючи індивідуальний дводенний навчальний візит до шведського муніципалітету чи регіону.
  • Міжнародний обмін досвідом.
  • Можливість для вашого муніципалітету отримати допомогу у досягненні Цілей сталого розвитку.

Хто може подати заявку на участь: жінки-політики, які зараз перебувають на виборних посадах в органах місцевого / регіонального самоврядування.

Звертаємо увагу, що для участі у програмі потрібно розуміти та комунікувати англійською. 

Більше інформації за посиланням.

Подати заявку можна до 24 серпня 2020 року за посиланням.

02.06.2020 - 20:05 | Переглядів: 11580

Приєднані зображення:

Теги:

конкурс лідерство жінок

Джерело:

Читайте також:

16 вересня 2025

Погодження проєктів угод про міжнародне територіальне співробітництво: як це працює на практиці?

Погодження проєктів угод про міжнародне...

  Понад пів року діє чітка процедура для підписання міжнародного партнерства. Запрошуємо розібратися разом, як...

16 вересня 2025

Держбюджет-2026: що отримають громади і як розподілять ресурси для відновлення

Держбюджет-2026: що отримають громади і як...

Кабінет Міністрів України 15 вересня 2025 року подав до Верховної Ради України проєкт Закону України «Про Державний...

16 вересня 2025

Відкритий діалог та поетапне впровадження: що потрібно для успіху інституційної реформи закладів культури

Відкритий діалог та поетапне впровадження: що...

Які нові можливості та зміни зможе отримати культурна спільнота від впровадження інституційної реформи закладів...

16 вересня 2025

Стратегії громад не для “полиці”: що змінює реформа публічних інвестицій

Стратегії громад не для “полиці”: що змінює...

Впродовж останніх двох років Україна активно впроваджує реформу системи управління публічними інвестиціями (УПІ), що...