19 травня - пресконференція: «Місцеве самоврядування та територіальна організація влади: «геолокація» реформи»

19 травня о 14:15 відбудеться онлайн пресконференція для регіональних ЗМІ «Місцеве самоврядування та територіальна організація влади: «геолокація» реформи». Мета – дати відповіді на ключові питання щодо реалізації завдань реформи в 2020 році та проведення чергових місцевих виборів на новій територіальній основі громад і районів.

Спікери:

В’ячеслав  Негода, заступник Міністра розвитку громад та територій

Віталій Безгін, народний депутат України, голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою

Модераторка: Надія Петруняк

Основні питання пресконференції:

  • Чи реально провести чергові місцеві вибори на новій територіальній основі громад і районів?
  • Навіщо державі нові райони і яким критеріям вони мають відповідати?
  • Чи не погіршить формування нових районів доступність послуг для людей?
  • Чи буде внесено на розгляд Верховної Ради України консенсусний проект закону «про внесення змін до Конституції України», який закріпить реформовану систему місцевого самоврядування, децентралізацію владних повноважень?
  • Якщо конституційний процес затягнеться в часі, чи не завадить це провести чергові місцеві вибори так, як планується?
  • Чи можна вважати реформу завершеною з проведенням місцевих виборів?
  • Як надалі держава має намір підтримувати становлення і розвиток громад?

Відповіді на ці та інші питання, які випливають з тематики реформування місцевого самоврядування і децентралізації владних повноважень можна отримати 19 травня під час пресконференції «Місцеве самоврядування та територіальна організація влади: «геолокація» реформи».

Журналісти зможуть поставити запитання у ефірі конференції. Для того, щоб приєднатися до ефіру, представникам ЗМІ потрібно зареєструватися за лінком.

Онлайн-конференція транслюватиметься на Facebook-сторінках Програми DOBREДецентралізація та Українського кризового медіа-центру, а також на Youtube-каналі Ukraine Crisis Media Center.  

14.05.2020 - 13:09 | Переглядів: 13282
19 травня - пресконференція: «Місцеве самоврядування та територіальна організація влади: «геолокація» реформи»

Теги:

анонс В'ячеслав Негода Віталій Безгін

Джерело:

Український кризовий медіа-центр

Читайте також:

19 червня 2026

«Старі методи профорієнтації вже не працюють». Як у Броварському коледжі закохують дітей у професії

«Старі методи профорієнтації вже не працюють»....

Колись профорієнтація від закладів профтехосвіти виглядала так: агітбригада приїздила до школи, розкладала буклети й...

19 червня 2026

Бюджетна декларація 2027–2029: ключові аспекти, що стосуються місцевого самоврядування

Бюджетна декларація 2027–2029: ключові аспекти,...

KSE Institute: Юлія Маркуц, Андрій Дарковіч, Владислав Шиманський   Бюджетна декларація на 2027–2029 роки...

18 червня 2026

Проєкт DECIDE – партнер Фестивалю «Вчителі майбутнього»

Проєкт DECIDE – партнер Фестивалю «Вчителі...

18-19 червня у Львові відбудеться Фестиваль «Вчителі майбутнього», який збере освітян, управлінців, експертів,...

18 червня 2026

Уряд затвердив Середньостроковий план пріоритетних публічних інвестицій держави на 2027–2029 роки

Уряд затвердив Середньостроковий план...

Кабінет Міністрів України затвердив Середньостроковий план пріоритетних публічних інвестицій держави на 2027–2029...