01 грудня 2023
Logo slogan

U-LEAD запускає платформу онлайн-навчання U-LEARN

Програма «U-LEAD з Європою» анонсувала запуск платформи онлайн-навчання U-LEARN. Платформа вже працює і доступна за посиланням u-learn.org.ua. Навчальні матеріали безкоштовні. Після навчання є можливість отримати сертифікат.

 

 

Одним із ключових результатів децентралізації та регіональної політики є реорганізація державного управління та надання послуг на субнаціональному рівні, що вимагає від місцевого самоврядування прийняття нових обов'язків та завдань.

Це створює нові вимоги до персоналу та розвитку спроможності посадових осіб місцевого самоврядування, а також організацій громадянського суспільства як ключових учасників розвитку громад. У цій ситуації важливу роль відіграють тренінги, консультації експертів, взаємне навчання на місцях та обмін досвідом.

Оскільки кількість об'єднаних громад постійно зростає, сучасні цифрові технології та інструменти навчання стають все важливішими для налагодження контактів з громадами по всій Україні.

 

Кому може бути цікава навчальна платформа?

Навчальний ресурс націлений на керівництво ОТГ, фахівців усіх рівнів та тих, хто цікавиться питаннями місцевого самоврядування в Україні.

 

За якими темами можна пройти онлайн-навчання?

Програма «U-LEAD з Європою» розробила 7 навчальних модулів із розвитку спроможності об'єднаних територіальних громад:

  1. Щоденні етичні проблеми в роботі ОТГ.
  2. Стратегічна комунікація: вступ.
  3. Вступ до залучення громадян до процесів прийняття рішень.
  4. Цифрові комунікації в громадах.
  5. Соціальні послуги в ОТГ.
  6. Основи реформи охорони здоров’я за допомогою e-Health.
  7. Формування спроможної освітньої мережі в громаді.

 

Бастіан Файгель, директор Програми «U-LEAD з Європою» від GIZ: «Доступ до електронних модулів вільний та не потребує реєстрації. Реєстрація потрібна лише за наявності вашого бажання отримати сертифікат про успішне проходження навчання. Необхідною умовою для отримання сертифікату є опрацювання усіх навчальних матеріалів та успішне проходження фінального тесту».

 

Лілія Атнажева, експертка з розвитку громад, учасниця команди з розробки навчального курсу: «24/7 – це саме той режим роботи, який характерний для більшості керівних працівників органів місцевого самоврядування, адже постійно виникають ситуації, які потребують від них зворотнього зв’язку й адекватних рішень. Натомість готових рецептів немає. Ви можете використати тільки те, що завчасно і планомірно вкладали в себе до цього. Такий тип навчання – оптимальний для людей, які цінують час та хочуть отримати концентрований міжнародний досвід, ознайомитись із кращими практиками прийняття рішень на місцевому рівні. Це саме те, що варто вкладати в себе».

 

«Путівник керівника»

 

Онлайн-платформа U-LEARN містить ще один цінний навчальний актив – «Путівник керівника», онлайн-збірку з дванадцяти тематичних розділів, присвячених ключовим питанням, з якими стикаються керівники ОТГ. «Путівник керівника» покликаний інформувати та надихати. Це не збірка законів, утім він містить посилання на нормативно-правові акти, узагальнює важливі аспекти кожної теми та використовує практичні приклади для ілюстрації основних ідей. Він розроблений не для того, щоб його прочитали від «А до Я», а для того, щоб заглядати в нього, як у довідник, який підтримує лідерів ОТГ на шляху до успіху.

Програма «U-LEAD з Європою» розуміє актуальність навчання у такому форматі, а тому і надалі інвестуватиме у створення нових навчальних модулів для розвитку спроможності громад в Україні. U-LEAD запрошує усіх на платформу U-LEARN за посиланням u-learn.org.ua.

Теги:

навчання

Джерело:

Поділитися новиною:

Читайте також:

30 листопада 2023

«Без успіху громад, країна не зможе бути успішним членом Європейського союзу» — Єврокомісія

«Без успіху громад, країна не зможе бути...

Від того, як ефективно муніципалітети і регіони будуть рухатися в напрямку європейської інтеграції буде...

30 листопада 2023

Дайджест можливостей для громад від Європейського інвестиційного банку

Дайджест можливостей для громад від...

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури нагадало про низку інвестиційних проєктів, що втілюються...

30 листопада 2023

Президент підписав Державний бюджет 2024: яким він буде для громад (інфографіка)

Президент підписав Державний бюджет 2024: яким...

29 листопада Президент України підписав Закон «Про Державний бюджет України на 2024 рік», а раніше – 17 листопада -...

30 листопада 2023

Особливості бюджету на 2024 рік (запис вебінару)

Особливості бюджету на 2024 рік (запис вебінару)

Президент підписав Закон про Державний бюджет України на 2024 рік. Особливості головного кошторису країни обговорили...