ЦНАП та інші надавачі послуг – важливі стратегічні об'єкти інфраструктури, які щоденно обслуговують тисячі громадян. Саме тому Мінцифра підготувала ряд рекомендацій, які важливо врахувати при плануванні роботи кожного центру.
Водночас ми закликаємо громадян за можливістю утриматися від візитів до ЦНАП та інших фронт-офісів. Можливо, необхідну консультацію або послугу ви можете отримати онлайн або за телефоном.
Наразі ми працюємо над впровадженням інших заходів безпеки для всіх надавачів послуг. Слідкуйте за новинами та бережіть себе!
08 червня 2026
Нові правила сортування відходів: як Україна наближається до європейської системи
Нові правила сортування відходів: як Україна...
В Україні ухвалили зміни до Методики роздільного збору побутових відходів. Фахівці переконані, що нововведення...
08 червня 2026
Ключові питання впровадження реформи старшої...
У травні керівники органів управління освітою та їхні заступники з територіальних громад Київської області пройшли...
05 червня 2026
Уряд схвалив Концепцію створення єдиної цифрової екосистеми управління публічними інвестиціями
Уряд схвалив Концепцію створення єдиної...
Кабінет Міністрів України схвалив Концепцію розбудови Єдиної цифрової екосистеми управління публічними інвестиціями...
05 червня 2026
Проєкт DECIDE оголошує національний відбір громад на грантову програму розвитку академічних ліцеїв
Проєкт DECIDE оголошує національний відбір...
Швейцарсько-український проєкт DECIDE продовжує відбір та запрошує територіальні громади з усіх областей України...