Міністерство розвитку громад та територій України запустило нову онлайн платформу Державного фонду регіонального розвитку (https://new.dfrr.minregion.gov.ua/).
На новій платформі обласні державні адміністрації вже можуть оголошувати конкурсні відбори проектів на 2021 рік за умови наявності затверджених Регіональних стратегій розвитку на 2021-2027 роки, планів їх реалізації, а також визначених пріоритетних технічних завдань.
Оновлена платформа передбачає, що кожен заявник матиме власний електронний кабінет, проекти та документація подаватиметься в електронному вигляді, реєстрація та оцінка проектів відбуватиметься виключно на платформі за допомогою кваліфікованого електронного підпису.
Програми та проекти, що реалізуються за кошти ДФРР у 2020 році, а також додаткові конкурсні відбори на цей рік залишатимуться на старій платформі.
Про те, як подавати інвестпрограми і проекти та як здійснюється відбір проектів на новій платформі можна ознайомитись ТУТ.
20 квітня 2026
У Парламенті пропонують посилити роль органів самоорганізації населення
У Парламенті пропонують посилити роль органів...
На розгляд Верховної Ради України подано проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо...
20 квітня 2026
У Страсбурзі узгодили ключові принципи...
За підсумками п’ятого Діалогу високого рівня за участі українських парламентарів та за фасилітації Ради Європи...
20 квітня 2026
Як збирати та аналізувати дані про відходи. Покрокова інструкція для громад
Як збирати та аналізувати дані про відходи....
В управлінні відходами все починається з даних. Звучить просто і складно водночас: звідки їх брати, що та як...
20 квітня 2026
Анонс: вебінар «ДБН В.2.5-56:2014 (2026):...
До участі запрошуємо керівників органів управління освітою територіальних громад, керівників закладів освіти та...