17 жовтня у Чаплинській об’єднаній територіальній громаді Херсонської області за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» відкрився новий ЦНАП, який надаватиме 150 адміністративних послуг у сучасних та комфортних умовах.
Центр надання адміністративних послуг у смт Чаплинка стане одним з найближчих до адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом. За 9 місяців 2019 року в обох напрямках межу перетнули трохи більше 2 млн громадян. Велика частина з них щодня потребує якісних адмінпослуг. Тому відкриття нового Центру значно спростить отримання довідок, паспортів, дозволів та інших видів адміністративних послуг не тільки для жителів району, а і для громадян, які проживають на тимчасово окупованій території Криму і осіб, які переселилися з тимчасово окупованої території.
Допомогу в інституційному створенні, модернізації центру та устаткуванні 17 робочих місць ЦНАП меблями та IT технікою, в тому числі 6 віддалених робочих місць адміністраторів, громаді надала Програма «U-LEAD з Європою». Всі працівники завершили навчання по підвищенню кваліфікації. П'ятимодульний курс тренінгової програми розроблений українськими та шведськими експертами. Наразі підтримка Програми продовжується і найближчим часом буде інстальовано сучасний програмний комплекс автоматизації роботи ЦНАП «Вулик», розроблений проектом EGOV4UKRAINE. Кожен працівник ЦНАП також пройде навчання по роботі з програмним комплексом.
Громада провела повну реконструкцію приміщення нового Центру. ЦНАП облаштовано для потреб людей з інвалідністю та встановлено дитячий куточок.
Сусанна Делланс, програмний директор «U-LEAD з Європою» від Sida: «Якісні та доступні для громадян адміністративні послуги – це одне з основних завдань влади на місцях. Створення спільних Центрів надання адміністративних послуг є чудовим прикладом об’єднання ресурсів і зусиль для забезпечення широкого переліку якісних послуг. Це значно скорочує витрати коштів платників податків. Ми дуже раді, що Чаплинській громаді спільно з владою району вдалося реалізувати цей проект».
Олексій Фаустов, голова Чаплинської ОТГ: « Я вдячний експертам Програми «U-LEAD з Європою» за підтримку та вклад в розвиток нашого регіону. Завдяки новому Центру якісні адміністративні послуги стануть значно доступнішими для мешканців Чаплинської громади і всього району. Я впевнений, що ми досягнемо чудового результату та поділимося з іншими громадами досвідом створення та функціонування спільного з районом ЦНАП».
Нагадаємо, в рамках Фази Впровадження напряму з покращення якості надання адмінпослуг для населення Програми «U-LEAD з Європою» буде створено та модернізовано до 600 ЦНАП у громадах України до кінця 2020 року.
Приєднані зображення:
Теги:
Область:
Херсонська областьГромади:
Чаплинська територіальна громадаДжерело:
Програма «U-LEAD з Європою»
23 травня 2025
«Коли об’єднуються не просто установи, а люди –...
Авторка: Марія Булейко (Марковська) Центр професійного розвитку педагогічних працівників у Мені, що на...
19 травня 2025
У ліцеї Сухоплов’янської громади створили сучасне шкільне укриття (+відео)
У ліцеї Сухоплов’янської громади створили...
Наприкінці березня цього року запрацювало ще одне сучасне шкільне укриття з освітнім простором, створене в межах...
19 травня 2025
«Не тільки захищає, а й надихає». Як у ліцеї Полтави обладнали сучасне шкільне укриття
«Не тільки захищає, а й надихає». Як у ліцеї...
Авторка: Марія Булейко (Марковська) Під час нашої розмови повітряна тривога в Полтаві лунає двічі. Так,...
15 травня 2025
Не лише для школи, а і для громади. Як у Мені відремонтували укриття в закладі освіти
Не лише для школи, а і для громади. Як у Мені...
Авторка: Марія Булейко (Марковська) «Війна створила серйозні виклики для громади, освітян, дітей, батьків....