Уряд вніс зміни до переліку проектів, що реалуються за кошти Державного фонду регіонального розвитку у 2019 році

Відповідне розпорядження схвалив сьогодні Уряд. Цим розпорядженням обсяг фінансування ДФРР буде зменшено на 224 млн грн.

Раінше розпорядженнями Кабінету Міністрів України від 15.05.2019 №351 та від 05.07.2019 №492 було затверджено перелік з 707 проектів на суму 6,9 млрд грн.

Сьогодні, з цього переліку, за пропозиціями ОДА, виключено 16 проектів з фінансуванням понад 118 млн грн, а також зменшено обсяги фінансування по 9 проектах (понад 106 млн грн), де є ризики неосвоєння коштів до кінця року.

Крім того, за пропозицією Запорізької ОДА, виключається проект, фінансування якого здійснюється за рахунок іншої бюджетної програми, а вивільнені кошти буде спрямовано на раніше затверджений проект.

Таким чином, усього розподілено 6,7 млрд грн з ДФРР. Нерозподіленими залишаться 930 млн грн, з яких 500 млн грн передбачено на фінансування програм-переможців Всеукраїнського громадського бюджету.

Нагадаємо, що відповідне рішення щодо внесення змін до переліку, було прийнято з метою виконання доручення Прем’єр-міністра України, за результатами аналізу стану реалізації проектів, що фінансуються з Державного фонду регіонального розвитку.

09.10.2019 - 15:09 | Переглядів: 10985
Уряд вніс зміни до переліку  проектів, що реалуються за кошти Державного фонду регіонального розвитку у 2019 році

Теги:

ДФРР

Джерело:

Мінрегіон

Читайте також:

11 серпня 2026

25 років Закону про ОСН: час оновити правила

25 років Закону про ОСН: час оновити правила

15 серпня 2026 року виповнюється 25 років із дня набрання чинності Закону України «Про органи самоорганізації...

11 серпня 2026

Уряд затвердив Положення про Мінрегіон: за що відповідатиме Міністерство у справах громад, територій та ВПО

Уряд затвердив Положення про Мінрегіон: за що...

Кабінет Міністрів України затвердив Положення про Міністерство у справах громад, територій та внутрішньо переміщених...

11 серпня 2026

11 серпня 2026

Посадовців і депутатів місцевих рад запрошують долучитися до дослідження потреб у професійному навчанні

Посадовців і депутатів місцевих рад запрошують...

Рада Європи спільно з Національним агентством України з питань державної служби, у партнерстві з всеукраїнськими...