В’ячеслава Негоду призначено заступником Міністра розвитку громад та територій. Відповідне розпорядження Уряд прийняв сьогодні, 11 вересня.
Раніше Міністр Альона Бабак у коментарі журналістам повідомила, що враховуючи важливість реформи місцевого самоврядування, децентралізації владних повноважень та обсяги її завдань і темпи впровадження, В’ячеслав Негода сконцентрує свою діяльність саме над втіленням цієї фундаментальної реформи.
До слова, В’ячеслав Негода має чималий досвід у цій сфері. В свій час працював міським головою, був серед ініціаторів створення Асоціації міст України. За його участі велася підготовка законодавчої основи реформування місцевого самоврядування та децентралізації. Нагадаємо, для країни це є основоположні реформи, від якості яких залежить ефективність і секторальних реформ. За 5 років децентралізація довела свою результативність і стала однією з найуспішніших серед інших реформ в Україні, що неодноразово відзначала в тому числі і міжнародна спільнота.
На порядку денному децентралізації – її завершення. Президент України Володимир Зеленський доручив Уряду та Верховній Раді України завершити реформу місцевого самоврядування та територіальної організації влади.
Теги:
Джерело:
Прес-центр ініціативи «Децентралізація»
30 квітня 2026
Ще понад 421 млн гривень отримають громади для...
25 закладів освіти отримають фінансування на придбання обладнання, створення та модернізацію харчоблоків. Уряд...
30 квітня 2026
Житомир і Херефорд стали містами-побратимами: нове партнерство з Великою Британією
Житомир і Херефорд стали містами-побратимами:...
Житомир розширює географію міжнародної співпраці — міська рада уклала Угоду про встановлення дружніх побратимських...
30 квітня 2026
На ІІ Міжнародному Форумі згуртованості...
29 квітня у Києві в межах ІІ Міжнародного Форуму згуртованості відбулася урочиста церемонія нагородження громад та...
30 квітня 2026
Робота в релокації: як Пологівська громада вибудовує партнерства та зберігає ідентичність
Робота в релокації: як Пологівська громада...
Цього разу - історія Наталії Копил, начальниці відділу енергоменеджменту, енергоефективності та інвестицій...