«В пріоритетних напрямах діяльності Міністерства розвитку територій та громад й надалі — децентралізація та регіональний розвиток, енергоефективність та ЖКГ, архітектура і будівництво. З нововведень, і це стосується всіх міністерств, впровадження блоку з діджиталізаціі. Це є одним з головних пріоритетів нового Уряду та Прем’єр-міністра України. Також це вкрай важливо з огляду на функціонал міністерства, який пов’язаний з веденням різних електронних реєстрів та впровадженням е-послуг». Про це наголосила новопризначена міністерка розвитку громад та територій Альона Бабак на апаратній нараді у відомстві.
За її словами, серед першочергових завдань – напрацювання маршрутної карти завдань до Програми дій нового Уряду, подання невідкладних рішень на найближче засідання КМУ та напрацювання перспектив розвитку кожного структурного підрозділу відомства з огляду на нові задачі.
Міністерка також повідомила, що сьогодні в Кабінеті Міністрів України відбудеться зустріч щодо перейменування Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України та подальшої реорганізації.
12 червня 2026
Фінансування проєктів відновлення: де і як громадам шукати ресурси
Фінансування проєктів відновлення: де і як...
Відновлення українських громад — це передусім про здатність ефективно управляти ресурсами. За оцінками RDNA 5...
11 червня 2026
Освіта майбутнього починається у громадах: на Волині готуються до реформи старшої профільної школи
Освіта майбутнього починається у громадах: на...
Успіх реформи старшої профільної школи залежатиме від її реалізації на місцях, тому експерти проєкту DECIDE...
11 червня 2026
Аналітичний огляд DECIDE: які рішення...
10 червня в Українському кризовому медіа-центрі відбулася презентація аналітичного огляду досвіду планування...
11 червня 2026
Вакансія : Фахівець з безпеки/водій
Вакансія : Фахівець з безпеки/водій
Проєкт «Відновлення для всіх» (RFA) в пошуках Фахівця з безпеки/водія. Потрібно буде забезпечувати потреби...