Про децентралізацію – з доброю посмішкою
16 грудня найдотепніша молодь Запорізької області збереться на Зимовий кубок обласного конкурсу патріотичного спрямування «Гумор-фест». Попередньо, тема молодіжного КВК «Місцеві вибори – позаду, попереду – децентралізація».
Офіс реформ у Запорізькій області, який провів низку зустрічей, форумів і «круглих столів» із молоддю з районів і сіл Запорізької області, отримав запрошення на «Гумор-фест», щоб мати змогу оцінити жарти кмітливих та винахідливих про децентралізаційні процеси в регіоні. До речі, керівникові Офісу реформ у Запорізькій області Олександру Свистуну запропоновано стати членом журі цьогорічного обласного конкурсу патріотичного спрямування «Гумор-фест».
- Процес децентралізації в Запорізькій області отримав такі масштаби, що став темою number one серед запорізької молоді. Якщо раніше про децентралізацію складали міфи і легенди, тепер вже складають добрі жарти. Запоріжці вже отримали уявлення про реформування і активно включилися в цей процес. Сподіваюсь, молодь була і залишиться нашим стратегічним партнером у впровадженні децентралізаційної реформи у Запорізькій області,- висловив сподівання напередодні КВК Олександр Свистун.
Зимовий кубок обласного конкурсу патріотичного спрямування «Гумор-фест» проходитиме 16 грудня в Палаці культури Металургів. Початок – о 18:00.
Поділитися новиною:
29 березня 2023
30 березня - брифінг щодо старту розробки...
30 березня 2023 року о 17:00 відбудеться пресбрифінг Віцепрем’єр-міністра – Міністра з питань реінтеграції тимчасово...
29 березня 2023
Охтирка отримала почесну відзнаку «Місто-герой»
Охтирка отримала почесну відзнаку «Місто-герой»
Під час робочої поїздки в Сумську область Президент України Володимир Зеленський узяв участь у заходах з нагоди...
29 березня 2023
«Новий європейський Баухауз»: можливості та фінансові інструменти для українських громад
«Новий європейський Баухауз»: можливості та...
Основні підсумки з Форуму міст у Турині від експертів ініціативи Cities 4 Cities | United 4 Ukraine, яка допомагає...
29 березня 2023
Програма USAID DOBRE підписала меморандум про співпрацю з Чернівецькою ОВА
Програма USAID DOBRE підписала меморандум про...
28 березня 2023 року Програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі...