В’ячеслав Негода презентував інформаційний онлайн-ресурс з розвитку територій українських Карпат

Мінрегіон за підтримки міжнародних партнерів створює онлайн-ресурс з розвитку територій українських Карпат. На веб-платформі буде розміщена уся інформацію про регіон: статистика, рішення уряду, проекти у різних сферах тощо. Технічно платформа майже завершена, залишилося якісно її наповнити.


Про це сказав перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода під час пленарної дискусії «Перспективи розвитку гірських територій», що відбулася в рамках ІV Форуму місцевого розвитку у Трускавці.

«Багаторічні розмови на цьому форумі запалили нас темою Карпат, стимулювали нестандартно і сучасно підійти до планування розвитку цих територій, - сказав В’ячеслав Негода. – Ми вирішили восени на засіданні Кабінету Міністрів презентувати не просто план заходів з реалізації урядової Концепції розвитку Карпат, а й онлайн-додаток – проект просторового розвитку цієї території з візуалізацією проектів і програм, які будуть там реалізовуватися».

За його словами, вже створена картографічна частина платформи і попередньо нанесені на неї деякі проекти. У кожного охочого буде змога побачити, що цей проект передбачає, які його терміни і бюджет, хто є учасниками і виконавцями тощо.

«Таким чином ми забезпечимо публічність і збільшимо відповідальність за реалізацію проектів», - вважає перший заступник Міністра.

Найближчим часом важливо отримати з областей, що входять до Карпатського регіону, якісні проекти розвитку цих територій. А це на думку В’ячеслав Негода, одне з найскладніших завдань, яке вимагає великої роботи на рівні регіонів і громад.

«Ви можете роками говорити про важливість і пріоритетність розвитку територій українських Карпат, але якщо нічого не робити, економічна статистика залишатиметься сумною. Пошуміти про проблему в регіоні завжди знайдеться кому, а сісти, розробити і запропонувати якісний проект – на це поки мало в кого вистачає творчості. Тому пропоную місцевій владі, асоціаціям і експертам при підготовці регіональних стратегій розвитку до 2027 року забути про формальний підхід і сконцентруватися на реальних проектах, пропонувати креативні ідеї та нестандартні рішення проблем», - сказав перший заступник Міністра.

27.06.2019 - 14:52 | Переглядів: 11239
В’ячеслав Негода презентував інформаційний онлайн-ресурс з розвитку територій українських Карпат

Теги:

В'ячеслав Негода регіональний розвиток гірські території

Джерело:

Читайте також:

27 лютого 2026

4 березня – онлайн-лекція «Емоційний інтелект: як управляти емоціями?»

4 березня – онлайн-лекція «Емоційний інтелект:...

4 березня 2026 року о 14:30 відбудеться безоплатна онлайн-лекція «Емоційний інтелект: як управляти емоціями?» для...

27 лютого 2026

«Мова розвитку» Част. 3: Інституції політики згуртованості ЄС

«Мова розвитку» Част. 3: Інституції політики...

«Мова розвитку» — це спільний голос багатьох: від ключових європейських інституцій до урядів держав-членів, від...

27 лютого 2026

Адміністрування податків громадами: Мінрозвитку запускає експеримент

Адміністрування податків громадами: Мінрозвитку...

Міністерство розвитку громад та територій ініціювало експериментальний проєкт, який дозволить територіальним громадам...