Відзавтра починаємо обговорення змін до Конституції в частині децентралізації, – Володимир Гройсман

Вже відзавтра в Україні широко розпочнеться обговорення проекту закону про внесення змін до Конституції України в частині закріплення здобутків реформи децентралізації і неможливості відміни реформи. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Ми відзавтра починаємо обговорювати зміни до Конституції в частині місцевого самоврядування. Ми говоримо про те, аби не дати повернути стару систему – через райадміністрації, централізацію бюджету. Треба зняти всі загрози і заручитися змінами до Конституції, – сказав Володимир Гройман. – Реформу треба продовжувати і забезпечити лідерство в цьому процесі. Таке лідерство я бачу на місцях».

На тему: Усі міста стануть об'єднаними громадами: революційні ініціативи для продовження децентралізації від Володимира Гройсмана

18.06.2019 - 15:02 | Переглядів: 10178
Відзавтра починаємо обговорення змін до Конституції в частині децентралізації, – Володимир Гройсман

Теги:

Володимир Гройсман Конституція

Джерело:

Урядовий портал

Читайте також:

29 травня 2026

Вакансія: Керівник (-ця) команди з питань комунальних підприємств

Вакансія: Керівник (-ця) команди з питань...

Опис контексту Щоб задовольнити мінливі потреби українських муніципалітетів і зацікавлених сторін на національному...

29 травня 2026

Синхронізувати, щоб відбудувати: конференція Polaris — від планів стійкості до інвестиційного планування

Синхронізувати, щоб відбудувати: конференція...

28 травня у Києві Програма Polaris «Підтримка багаторівневого врядування в Україні» спільно з Державним агентством...

28 травня 2026

Президент підписав Закон №9559-д: громади офіційно отримали право підтримувати сектор безпеки і оборони

Президент підписав Закон №9559-д: громади...

Президент України підписав Закон №9559-д «Про внесення змін до деяких законів України щодо розширення повноважень...

28 травня 2026

Відбір експерта зі взаємодії громад із бізнесом та профорієнтації

Відбір експерта зі взаємодії громад із бізнесом...

Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування “Всеукраїнська асоціація громад” (ВАГ) проводить запит...