Жителі села Конотоп Городнянської об’єднаної територіальної громади будують новий дерев’яний міст через річку Снов. Про це повідомила радник з питань комунікацій Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою" Оксана Стельмах.
"Коли всі разом беруться до справи, то й міст через річку будується швидко. Як це вийшло у селі Конотоп Городнянської громади. Там місцеві фермери Василь Богдан і Олександр Масляний разом зі старостою Сергієм Колодьком організували будівництво нового дерев’яного мосту через Снов", - сказала Стельмах.
Вона розповіла, що потреба в ньому назріла тому, що стан опор старого мосту вже викликав занепокоєння у місцевих жителів. Їздити через нього автомобілями й тракторами стало небезпечно.
Матеріалом - дубовими колодами та брусом - забезпечила Городнянська міська рада. А до спорудження залучили бригаду досвідчених мостобудівників із села Смяч.
Нині робота на об’єкті кипить, допомагати приходять також місцеві жителі. Завершити будівництво в громаді сподіваються за 3-4 тижні. Тож перевозити сіно з луків конотопці будуть уже безпечно.
Городнянська ОТГ була утворена у грудні 2017 року. До її складу входять Городнянська міськрада і 14 сільрад. Чисельність населення громади - майже 19 тис. чоловік.
Область:
Чернігівська областьГромади:
Городнянська міська об'єднана територіальна громада Городнянська територіальна громадаДжерело:
Укрінформ
16 квітня 2026
Стартував курс «Муніципальні партнерства для євроінтеграції»: ключові висновки
Стартував курс «Муніципальні партнерства для...
Стартував онлайн-курс «Муніципальні партнерства для євроінтеграції», і ми ділимося ключовими висновками з першої...
16 квітня 2026
Онлайн-вебінар «Від інтуїтивних рішень до зрілого управління на основі даних»
Онлайн-вебінар «Від інтуїтивних рішень до...
Як громаді перейти від розрізнених таблиць, ручного збору інформації та ситуативних рішень до системного управління...
16 квітня 2026
Механіко-біологічне оброблення відходів: що варто врахувати громадам
Механіко-біологічне оброблення відходів: що...
Відколи в Україні ухвалили закон «Про управління відходами», перед громадами постало питання: як зменшити...
16 квітня 2026
Доходи українських громад у 2025 році перевищили 554 млрд грн — KSE Institute
Доходи українських громад у 2025 році...
У 2025 році доходи територіальних громад України перевищили 554 млрд грн — на 12%, або +59 млрд грн більше, ніж роком...