Гоголівська об’єднана територіальна громада стане вже четвертою у Великобагачанському районі Полтавщини. Поки що добровільно об’єднатися вирішили одна селищна та одна сільська ради із майбутнім центром в селищі Гоголеве. Про це повідомляє Полтавський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону.
Стратегічне рішення про утворення було прийняте на сесії Устивицької сільради. Перед доленосним голосуванням було зачитано Меморандум, підготовлений представниками громад Гоголевого та Устивиці. Новостворена громада має досить суттєвий потенціал фінансової спроможності. Основу для цього складе діяльність вузлової залізничної станції Гоголеве. Також на теренах потенційної об’єднаної територіальної громади працюють підприємства нафтогазового та аграрного комплексів.
«На мою думку, ця об’єднана громада вже наступного року поповнить список найбільш фінансово спроможних громад Полтавщини», - говорить Ірина Балибіна, директор Полтавського ЦРМС.
Теги:
Область:
Полтавська областьДжерело:
Полтавський Центр розвитку місцевого самоврядування
18 травня 2026
Міносвіти: 1,2 мільярда гривень спрямують на...
Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанов № 1554 та № 170, які регулюють розподіл субвенції «Нова українська...
18 травня 2026
Пресанонс брифінгу: Чи стане реформа публічних...
Дата: 21 травня 2026 року Час: 13:00 – 13:45 Місце: 01001, м Київ, вул. Хрещатик, 2, Український кризовий...
18 травня 2026
Українська асоціація районних та обласних рад стала повноправним членом ALDA
Українська асоціація районних та обласних рад...
Українська асоціація районних та обласних рад (УАРОР) отримала статус повноправного члена Європейської асоціації...
18 травня 2026
Новий Європейський Баугауз (NEB) в Україні: запущено процес створення Хабу Академії НЄБ
Новий Європейський Баугауз (NEB) в Україні:...
Під час заходу було представлено бачення Хабу Академії НЄБ як національної платформи для навчання, розвитку...