До 24 червня ОТГ мають подати перелік проектів на усю суму інфраструктурної субвенції

15 травня 2019 року Комітет Верховної Ради України з питань бюджету погодив розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році (Розпорядження Кабінету Міністрів України від 24.04.2019 № 208).


Про це повідомив перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В’ячеслав Негода.

Він нагадав, що громади мають подати до Мінрегіону перелік проектів на усю передбачену для них суму субвенції протягом двох місяців з дня набрання чинності Розпорядженням Кабінету Міністрів, якою затверджується розподіл субвенції. Тобто до 24 червня всі ОТГ мають подати необхідні документи на весь обсяг субвенції, передбачений для кожної конкретної громади.

«Громадам не варто зволікати з проектними заявками, щоб мати час на реалізацію своїх проектів. Сподіваюсь, обласні державні адміністрації та Центри розвитку місцевого самоврядування, як завжди, якісно та оперативно надаватимуть експертну і консультаційну підтримку громадам у підготовці заявок та проектів на кошти субвенції», - зазначив В’ячеслав Негода.


Нагадаємо, у 2019 році на розвиток інфраструктури ОТГ передбачено 2,1 млрд грн. Ці гроші розподілені між бюджетами об’єднаних територіальних громад пропорційно до площі об’єднаної територіальної громади та кількості сільського населення у такій громаді. Тобто, чим більше сільських територій об’єднала громада, тим більше коштів на розвиток інфраструктури вона отримала з державного бюджету.

15.05.2019 - 15:20 | Переглядів: 17709
До 24 червня ОТГ мають подати перелік проектів на усю суму інфраструктурної субвенції

Теги:

В'ячеслав Негода субвенція субвенція 2019

Джерело:

Читайте також:

01 червня 2026

Усунення диспропорцій в НГО земель: що змінює постанова Кабміну № 676 для громад

Усунення диспропорцій в НГО земель: що змінює...

Уряд ухвалив довгоочікувані зміни до Методики нормативної грошової оцінки (НГО) земельних ділянок. Постанова КМУ №...

01 червня 2026

Анонс: вебінар «Актуалізація даних працівників в АІКОМ. Відстрочка від мобілізації для педагогічних працівників»

Анонс: вебінар «Актуалізація даних працівників...

Запрошуємо керівників закладів загальної середньої освіти та представників територіальних громад долучитися до...

01 червня 2026

Від законодавчих змін до громадських асамблей: проєкт Ради Європи підбив підсумки року підтримки місцевого самоврядування в Україні

Від законодавчих змін до громадських асамблей:...

Поки Україна одночасно веде війну, відновлює зруйновані території та готується до вступу в Європейський Союз, реформа...

01 червня 2026

Іванківська громада розпочала партнерство з польською гміною Павонкув

Іванківська громада розпочала партнерство з...

Іванківська селищна територіальна громада Київської області та гміна Павонкув Люблінецького повіту Сілезького...