До кінця року в Україні буде 600 нових освітніх просторів, - Зубко
Реформування у сфері освіти полягає не тільки у впровадженні нових методик і нової української школи. Це створення абсолютно нового освітнього середовища для дітей, навчальної інфраструктури, що включає 4 обов’язкових компонента: енергоефективність, безбар’єрність, безпека і новий мотивуючий дизайн. Про це на годині запитань до Уряду наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.
«В Україні вже функціонує 450 НОПів, лише з початку року — 150. На кінець року плануємо отримати 600 НОП. Ми затвердили нові ДБН, які стосуються шкіл і дитячих садків. Вони стосуються не тільки безбар’єрності і енергоефективності, це ще й нові підходи до організації навчального процесу. Для прикладу, нові ДБН дозволяють вбудовувати дитячі садки до 70-ти місць в житлові комплекси, де є певний дефіцит території», — зазначив Геннадій Зубко.
Урядовець підкреслив, що всі зміни направлені в першу чергу на впровадження нової якості і, тому у цьому напрямку важливою є плідна співпраця Мінрегіону, МОН, профільного комітету парламенту і органів місцевого самоврядування.

Поділитися новиною:
02 червня 2023
Громадам презентували інструмент для прискорення впровадження просторового планування в Україні
Громадам презентували інструмент для...
31 травня Програма USAID з аграрного та сільського розвитку АГРО презентувала територіальним громадам та Уряду країни...
02 червня 2023
Покроковий алгоритм дій громад з планування й...
Асоціація міст України розробила інфографіку "Планування й організація відновлення муніципальної інфраструктури:...
02 червня 2023
Міста Ізюм та Грінвіч (США) підписали Меморандум про побратимство. Документ підписали начальник Ізюмської...
01 червня 2023
Якими мають бути перші кроки з відновлення...
1 червня розпочалася серія обговорень, присвячених першим крокам після деокупації територій України. Заходи...