Програма «U-LEAD з Європою» прозвітувала про діяльність напряму зі створення ЦНАП

Команда напряму з покращення якості надання адмінпослуг для населення Програми «U-LEAD з Європою» представила річний ілюстрований звіт.

В публікації відображені ключові етапи та досягнення команди за період березень 2018 - березень 2019.

Українська версія звіту

Англійська версія звіту


Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

«U-LEAD з Європою» має дві основні цілі:

  • Посилення спроможностей ключових суб’єктів на національному, регіональному та місцевому рівнях з метою впровадження реформ регіональної політики та децентралізації.
  • Розширення прав і можливостей об’єднаних громад з метою надання високоякісних послуг її мешканцям. Цей звіт розповідає про результати, досягнені в рамках лише цього напрямку.
18.04.2019 - 16:13 | Переглядів: 13953
Програма «U-LEAD з Європою» прозвітувала про діяльність напряму зі створення ЦНАП

Теги:

адміністративні послуги

Джерело:

Читайте також:

28 серпня 2026

Вінниця шукає керівника транспортного комунального підприємства через відкритий відбір за підтримки EU4Reconstruction (Напрямок 2)

Вінниця шукає керівника транспортного...

У Вінниці триває відкритий відбір на посаду генерального директора КП «Вінницька транспортна компанія». Вперше місто...

28 серпня 2026

Від тимчасового житла до інтеграції: як держава і громади шукають довгострокові рішення для ВПО

Від тимчасового житла до інтеграції: як держава...

На п’ятому році повномасштабної війни питання житла для внутрішньо переміщених людей дедалі менше зводиться до того,...

28 серпня 2026

Вакансія: Експерт(-ка) з безпеки

Вакансія: Експерт(-ка) з безпеки

SALAR International оголошує вакансію експерта(-ки) з безпеки. Роль передбачає надання періодичного аналізу...

27 серпня 2026

Віталій Безгін: громади отримають додатково 1 млрд грн на проєкти відновлення

Віталій Безгін: громади отримають додатково 1...

Уряд збільшив на 1 млрд грн фінансування Програми з відновлення України, що реалізується за підтримки Європейського...