Уряд приділяє велику увагу підтримці розвитку культурних проектів в Україні. Про це Прем’єр-міністр Володимир Гройсман сказав під час робочої наради «Культура в умовах децентралізації».
«Культура – це пріоритет нашого Уряду. Державні та місцеві кошти спрямовуються на підтримку кіно, театрів, музеїв, галерей, закупівлю україномовних книжок», - сказав Володимир Гройсман.
Прем’єр-міністр нагадав, що за 2016-2018 роки за урядової підтримки в регіонах було збудовано, реконструйовано та відремонтовано 597 об’єктів культури на загальну суму 1 млрд грн.
«Культура має посідати пріоритетне місце у плані розвитку громад. Існує дві фундаментальні речі - духовність та культура. Якщо ми втратимо свою ідентичність, ми не зможемо повноцінно розвиватись як нація», - наголосив Володимир Гройсман.
Він зазначив, що підтримка Урядом культурних програм є системною та регулярною.
«Ми почали системно підтримувати кіноіндустрію. У 2019 році Уряд виділив 1 млрд грн на розвиток індустрії. І ми бачимо результат. На екрани виходить все більше якісних українських стрічок. Я переконаний, що за 3-4 роки Україна може стати регіональним лідером з кіновиробництва», - зазначив Глава Уряду.
03 лютого 2026
«Ми розвиваємо громади через освіту». Як DECIDE...
«Децентралізація для розвитку демократичної освіти» DECIDE — один із тих міжнародних проєктів, які не просто...
03 лютого 2026
Мінрозвитку і DREAM запрошують громади на...
Вже 5 лютого відбудеться вебінар “Перші кроки в управлінні публічними інвестиціями”. Вебінар орієнтований на...
03 лютого 2026
Анонс: вебінар «Імплементація нових санітарних...
Запрошуємо представників органів місцевого самоврядування та керівників органів управління освітою територіальних...
03 лютого 2026
6 лютого – круглий стіл ЦПРР: публічна влада на регіональному рівні та європейський досвід
6 лютого – круглий стіл ЦПРР: публічна влада на...
Європейська інтеграція України актуалізує питання оновлення системи публічної влади, зокрема на регіональному рівні,...