50 громад продовжать участь у Проекті “Е-рішення для громад”

Майже 300 громад із 23 областей України виявили бажання взяти участь у Проекті “Е-рішення для громад”. З них 100 громад взяли участь у публічній презентації Проекту та воркшопі в Києві.

Впродовж кількох місяців були сформовані команди розвитку громад, їх представники пройшли навчання на освітній платформі - edu.cid.center, розробили Індивідуальні плани впровадження Проекту та відвідали семінар “ІТ-інструменти для розвитку громади”. За цей період ми побачили, що кожна громада особлива і має свій потенціал розвитку та зацікавленість в інноваціях.

Але, за умовами Проекту, перші 50 громад, які виконали всі вимоги, матимуть змогу:

  • пройти повний курс навчання на освітній онлайн платформі - edu.cid.center;
  • впровадити необхідні ІТ-інструменти Проекту (реєстри: територіальної громади, адрес, комунального майна; бюджетний модуль; ГІС; Портал відкритих даних);
  • отримати консультаційну підтримку експертів Проекту;
  • та розпочати приймати рішення на основі верифікованих даних із впроваджених ІТ-систем (перехід до Управління 2.0).

Зацікавлені громади вже об’єднуються у кооперативні кластери, а надалі укладуть угоду про співпрацю та спільне користування продуктами й сервісами Проекту.

Ознайомитися з переліком громад-учасниць проекту “Е-рішення для громад” можна у презентації Проекту (Story Map), яка містить низку карт і розроблена на основі технології ArcGIS. Ресурс буде постійно розвиватися та поповнюватися новими даними.

Проект “Е-рішення для громад” реалізується ГС “Центр розвитку інновацій” за підтримки Програми “U-LEAD з Європою”.

06.03.2019 - 09:50 | Переглядів: 14537
50 громад продовжать участь у Проекті “Е-рішення для громад”

Теги:

навчання

Джерело:

Читайте також:

09 січня 2026

Як у профтесі Чернігова профорієнтують школярів, перенавчають дорослих і підняли зарплату фахівцям

Як у профтесі Чернігова профорієнтують...

Навчати студентів на сучасному обладнанні, показувати школярам можливості професійної освіти, перекваліфіковувати...

09 січня 2026

«Кожна громада може і має претендувати на компенсацію за забруднені чи втрачені землі та природні ресурси». Інтерв’ю Павла Остапенка

«Кожна громада може і має претендувати на...

Голова громадської організації «Товариство дослідників України» про комплексну оцінку територій, які постраждали від...

08 січня 2026

«Страх підпису» у будівельних проєктах: системний виклик українських громад

«Страх підпису» у будівельних проєктах:...

В українських громадах дедалі частіше говорять про «страх підпису» – ситуацію, коли керівники закладів, розпорядники...

07 січня 2026

Новий рік - нові можливості: січневі каталоги для громад та бізнесу

Новий рік - нові можливості: січневі каталоги...

Січень - найкращий час, щоб розпочати новий рік ефективно та з думкою про майбутнє. В цьому вам допоможуть нові...