У Новий рік – із новим бюджетом розвитку громади

Народицька селищна рада об’єдної територіальної громади має намір до кінця нинішнього бюджетного року розробити та ухвалити на сесії попередній бюджет і програму соціально-економічного розвитку ОТГ – щоб з 1 січня 2016 року розпочати цілеспрямований розвиток територій та організацію життєдіяльності людей на якісно іншій основі.

«Ми вже не район, а інша адміністративно-територіальна одиниця, і хочемо розпочати новий рік із розвитку територій громади, маючи чітку стратегію і тактику дій та відповідно передбачений на це кошторис видатків та доходів. Тим більше, що у зв’язку з об’єднанням місцевих рад та децентралізацією влади, з нового року на представницькі органи влади ОТГ покладається інший рівень відповідальності за організацію надання освітніх та медичних послуг, соціальний захист населення, створення основних життєвих благ та багато іншого. Але питання в тому, що часу дуже мало, і головне – бракує достатнього практичного досвіду, спеціалістів, які б фактично у нових правових умовах могли оперативно та грамотно все зробити», - каже голова Народицької ОТГ Анатолій Леончук. 

На підтримку таких ініціативних громад виступає Офіс реформ у Житомирській області. 7 грудня за сприяння директора Романа Слідзевського та експертів було організовано виїзд фахівців обласної державної адміністрації у Народицьку об’єднану територіальну громаду. Перед представниками ОТГ, виконувачами обов’язки старост виступили заступник директора департаменту фінансів облдержадміністрації Віктор Венцель, заступник директора містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації Віктор Мединський. Більше - ТУТ.

Теги:

Віктор Венцель

Область:

Житомирська область

Джерело:

Офіс реформ

Читайте також:

03 лютого 2026

«Ми розвиваємо громади через освіту». Як DECIDE змінює Україну зсередини (перша частина великого інтервʼю)

«Ми розвиваємо громади через освіту». Як DECIDE...

«Децентралізація для розвитку демократичної освіти» DECIDE — один із тих міжнародних проєктів, які не просто...

03 лютого 2026

Мінрозвитку і DREAM запрошують громади на навчання у сфері публічних інвестицій та роботи в цифровій платформі

Мінрозвитку і DREAM запрошують громади на...

Вже 5 лютого відбудеться вебінар “Перші кроки в управлінні публічними інвестиціями”. Вебінар орієнтований на...

03 лютого 2026

Анонс: вебінар «Імплементація нових санітарних норм у роботу закладу дошкільної освіти: від теорії до практики»

Анонс: вебінар «Імплементація нових санітарних...

Запрошуємо представників органів місцевого самоврядування та керівників органів управління освітою територіальних...

03 лютого 2026

6 лютого – круглий стіл ЦПРР: публічна влада на регіональному рівні та європейський досвід

6 лютого – круглий стіл ЦПРР: публічна влада на...

Європейська інтеграція України актуалізує питання оновлення системи публічної влади, зокрема на регіональному рівні,...