15 березня 2019 року у Львові пройде VII всеукраїнський Форум місцевого самоврядування. Захід відбудеться у Центрі Митрополита Андрея Шептицького.
Головні теми для дискусій:
Сьомий форум збере понад 200 учасників зі всієї України, реєстрація є обов’язковою та актуальною до 28 лютого 2019 року.
Організатори форуму: команда КУ Інституту міста, Львівська міська рада та міжнародні організації.
Додаткова інформація:
http://city-institute.org та https://www.facebook.com/city.institute.lviv
Більше про форум можна дізнатися також у проектного менеджера Інституту міста Олени Мойсеєнко o.moyseyenko@city-institute.org
Приєднані зображення:
Теги:
Область:
Львівська областьДжерело:
Інститут міста
20 лютого 2026
Місцева статистика: Як перетворити розрізнені...
У Києві відбулася стратегічна зустріч "Статистика громад", організована Державною службою статистики України за...
20 лютого 2026
I_CAN розпочав масштабування по всій Україні своєї Навчальної програми з управління публічними інвестиціями для...
20 лютого 2026
«Мова розвитку» Част. 2: Фонди та інструменти політики згуртованості ЄС
«Мова розвитку» Част. 2: Фонди та інструменти...
«Мовою розвитку» ЄС описують не лише цілі та принципи регіональної політики ЄС, а й конкретні відповіді на практичні...
19 лютого 2026
Анонс: вебінар «Обговорення змін до Порядку...
Які практичні кроки мають здійснити керівники та педагоги, щоб ефективно впровадити ключові зміни до Порядку...