Бюджет розвитку Дніпропетровщини за рік зріс увосьмеро
За чотири роки децентралізації бюджет розвитку територій Дніпропетровської області збільшився у вісім разів – до 12,4 млрд грн у 2018-му. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
«На Дніпропетровщині вперше за десятки років почали відновлювати дороги й освітлення вулиць, будувати садки й амбулаторії, оновлювати школи. Не збавлятимемо темпів і надалі», – наголосив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
За його словами, за роки децентралізації бюджет розвитку Дніпропетровщини збільшився увосьмеро: з 1,6 млрд грн у 2014-му до 12,4 млрд – у 2018-му.
Серед можливостей, які з'явилися завдяки реформі, – будівництво соціального житла. У різних куточках області ключі від квартир отримали вже понад 400 сімей.
Вперше за півстоліття розпочали масштабний ремонт доріг регіонального значення. За останні чотири роки капітально оновили понад 500 шляхів. Крім того, на трасі сполученням Дніпро-Запоріжжя зробили абсолютно нове покриття. Завершено будівництво шляхопроводу на об’їзній навколо обласного центру.
У регіоні збудовано та відновлено понад 100 котелень, 40 з яких – на альтернативному паливі. У Васильківській ОТГ здана в експлуатацію перша в області міні-ГЕС, зведена коштом інвестора.
Відремонтували та збудували півсотні водоводів. Вони забезпечили якісною водою 585 тис мешканців.
Дніпропетровщина – лідер в Україні за масштабами реконструкції шкіл. На сьогодні оновили понад 70 закладів, серед них – у Петриківці, Юр’ївці, Солоному, Жовтих Водах, Покрові.
Мінімізували і черги у дитсадки. На сьогодні звели та реконструювали понад 60 дошкільних закладів – додатково створено майже 6 тис. місць. Торік відкрито два унікальні садки в Підгородному та Обухівці.
Серед пріоритетних сфер розвитку – і медицина. За чотири роки в лікарні регіону надійшло понад 250 одиниць надсучасного обладнання. Зокрема, новітні ангіографи запрацювали в лікарні ім.Мечникова та обласному кардіоцентрі. У Дніпрі звели педіатричний та хірургічний комплекси центру дитини ім. Руднєва.
З 2015 року збудовано понад 600 спортивних об’єктів. У цьому числі – спорткомплекс «Олімпія+» та стадіон «Олімпійські резерви» у Дніпрі, триповерховий спорткомплекс у Слобожанській ОТГ.
Суттєво збільшилися інвестиції в екологічні проекти. Розчищено понад 150 км русел річок – поліпшилися умови проживання більше 250 тис мешканців регіону. Щороку в області реалізується зо два десятки природоохоронних ініціатив.

Поділитися новиною:
28 вересня 2023
Побудова діалогів між громадою та владою: що є...
«Діалог» - розмова між двома. Як місцевій владі розмовляти із жителями громади, формувати у мешканців спроможність не...
28 вересня 2023
Регіони і громади хочуть бачити більш чітку державну регіональну політику, - В’ячеслав Негода
Регіони і громади хочуть бачити більш чітку...
До повного припинення російської агресії, питання комплексного стратегічного планування розвитку регіонів і...
28 вересня 2023
Окупанти з початку війни викрали 132 посадовців ОМС, - дослідник-документатор
Окупанти з початку війни викрали 132 посадовців...
З початку повномасштабної війни росіяни викрали 132 представників українського місцевого самоврядування та органів...
28 вересня 2023
«Агенції регіонального розвитку повинні...
Запровадити цільову субвенцію для Агенцій регіонального розвитку (АРР) пропонує народний депутат України,...