Завершено прийом заявок на участь у раунді 3 фази впровадження програми «U-LEAD з Європою»  

Більше 300 заявок з 22 областей України подано до участі у раунді 3 фази впровадження програми «U-LEAD з Європою», напрям з покращення якості надання адмінпослуг для населення.

До 28 лютого Комісія з оцінювання заявок у складі представників Мінрегіон, МЕРТ (Міністерства економічного розвитку і торгівлі України), SIDA (Шведське Агентство з питань міжнародної співпраці та розвитку) та представників Програми визначить до 150 громад, які будуть відвідані експертами Програми.

Для громад, які за результатами візитів підтвердять спроможність взяти участь у фазі впровадження, експерти розроблять технічне завдання – «дорожню карту» для створення належного ЦНАП.

Технічне завдання складається з інституційної частини: визначеного переліку послуг, форми та моделі ЦНАП, кількості персоналу та необхідних тренінгів, допомоги у роботі з жителями; та фізичної частини: детальний опис приміщення, включно із зонуванням ЦНАП, переліком ремонтно-будівельних робіт, специфікацією меблів та техніки.

Технічні завдання погоджуються з громадою та передаються виконавцям, які будуть безпосередньо створювати та модернізувати ЦНАП. 

Повний список громад, що подали заявки на учаcть у Раунді 3, доступний тут.

04.02.2019 - 11:32 | Переглядів: 14019
Завершено прийом заявок на участь у раунді 3 фази впровадження програми «U-LEAD з Європою»  

Теги:

адміністративні послуги

Джерело:

Читайте також:

05 травня 2026

Проєкти соціального житла відібраних громад пройдуть оцінку фінансових моделей

Проєкти соціального житла відібраних громад...

Проєкти зі створення муніципального орендного житла для низки громад перейшли на наступний етап реалізації — їх...

05 травня 2026

“Академічні” ліцеї як шанс для молоді: чому реформа старшої школи — це можливість для громад

“Академічні” ліцеї як шанс для молоді: чому...

Реформа старшої профільної школи, яка вже восьмий рік змінює українську освіту, дає кожній дитині можливість...

05 травня 2026

Смарт-спеціалізація: сьогодення і майбутнє. Част. 3: Як має розвиватися S3?

Смарт-спеціалізація: сьогодення і майбутнє....

Стратегії смарт-спеціалізації (Smart Specialisation Strategies, S3) поступово стали одним із ключових інструментів...

05 травня 2026

Форум громад I_CAN “Якісна стратегія – ефективні інвестиції у відбудову та розвиток громади”

Форум громад I_CAN “Якісна стратегія –...

Національна навчальна програма з управління публічними інвестиціями I_CAN проведе 13 травня захід високого рівня –...