Керівники трьох об’єднаних територіальних громад Черкащини – Білозірської, Єрківської та Мокрокалигірської провели перший aорум, аби обговорити проблеми та перспективи, які стосуються подальших децентралізаційних процесів у громадах, що об’єднали.
Голови об’єднаних громад не лише сподіваються на допомогу держави, а й активно залучають кошти міжнародних донорів. Так, начальник відділу економіки і розвитку Катеринопільської РДА Ольга Шарига написала 18 проектів, 11 із яких спрямовані на підтримку територіальних громад, а чотири проекти вже реалізуються.
Серед них – монтаж вікон у загальноосвітній школі в с. Мокра Калигірка; встановлення піролізних котлів у селі Єлизаветка, де також планується створення інформаційно-культурного центру та ФАП; розроблення альтернативних видів опалення та застосування теплових насосів у с. Бродецьке; реконструкція сільського водогону в селі Лисечка.
03 серпня 2026
Продовжено закупівлю на надання послуг експерта...
Громадська організація «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» (ГО «ДОККУ») проводить запит цінових...
03 серпня 2026
Анонс: вебінар «Правовий статус керівника...
До участі запрошуємо керівників органів управління освітою, директорів закладів загальної середньої освіти, їхніх...
03 серпня 2026
848 договорів між громадами, 2 112 міжнародних...
Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади змінила не лише карту громад. Вона створила...
03 серпня 2026
Більшість правил Європейського AI Act набули чинності: що це означає для місцевого самоврядування
Більшість правил Європейського AI Act набули...
2 серпня 2026 року в Європейському Союзі почала застосовуватися більшість положень Закону про штучний інтелект - EU...