Більше 700 лідерів громад взяли участь у інформаційних сесіях Програми «U-LEAD з Європою» 

3-18 грудня у 22 областях України відбулися інформаційні сесії щодо участі у Раунді 3 Програми «U-LEAD з Європою» в частині створення та модернізації ЦНАП.

Регіональні координатори та спеціалісти напряму з покращення якості надання адмінпослуг для населення Програми розповіли учасникам про правила та умови третього раунду, особливості заповнення онлайн заявок, а також основні кроки по створенню належних ЦНАП у громадах та малих містах.

Більше 700 керівників ОТГ та ЦНАП, представників ОДА та інших органів місцевого самоврядування взяли участь у інформаційних сесіях та дізналися про можливості участі у Програмі.  Інформаційні сесії відбулися за підтримки Обласних державних адміністрацій та Центрів розвитку місцевого самоврядування. 

Нагадаємо, що до 31 січня 2019 року триває прийом заявок на отримання допомоги у створенні належного ЦНАП. Заявку можна подати за посиланням: https://tsnap.ulead.org.ua/zayavka-na-uchast/ 

19.12.2018 - 15:23 | Переглядів: 12135
Більше 700 лідерів громад взяли участь у інформаційних сесіях Програми «U-LEAD з Європою» 

Приєднані зображення:

Теги:

адміністративні послуги

Джерело:

Читайте також:

25 листопада 2025

Європейські можливості для громад: всеукраїнське дослідження

Європейські можливості для громад:...

Українські громади потребують посилення спроможності для участі в міжнародних програмах. Після початку...

25 листопада 2025

Атласи умов та ресурсів деокупованих громад Херсонщини: інструмент для відбудови, планування та залучення інвестицій

Атласи умов та ресурсів деокупованих громад...

  У Києві презентували унікальний продукт – «Атласи умов і ресурсів деокупованих громад Херсонської області»....

24 листопада 2025

Згуртованість через різноманітність: як Копичинецька громада обʼєднала місцевих і внутрішньо переміщених осіб

Згуртованість через різноманітність: як...

Авторки: Тетяна Лукеря, Олександра Койдель, Центр демократичної стійкості Київської школи економіки У попередніх...

24 листопада 2025

Прозора відбудова: чому інженер-консультант стає необхідністю для громад

Прозора відбудова: чому інженер-консультант...

21 листопада у Києві Міждержавна гільдія інженерів-консультантів провела стратегічну дискусію за участі керівництва...