Тернистий шлях до об’єднання: представники громад та бізнесу розкажуть, як їм вдалось перемогти зраду

13 грудня 2018 року у Дніпрі представники об’єднаних територіальних громад (ОТГ) та бізнесу візьмуть участь у першому, але не останньому «Зрадвечорі», організованому Програмою «U-LEAD з Європою».

Троє спікерів відверто розкажуть про свої найбільші професійні провали та перепони, а саме:

  • Якою була їхня ідея?
  • Де їх спіткала зрада?
  • Як це вплинуло на їхнє професійне життя та життя громади?
  • Чого вони навчились?
  • Що саме вони робитимуть інакше?

Наші спікери:

  • Анастасія Меркотан, співвласниця бренду верхнього одягу Trempel і магазину українських брендів Showrooms
  • Андрій Пінчук, староста сіл Новоолександрівської ОТГ Дніпропетровської області
  • Олена Твердохліб, голова Княгининівської ОТГ Волинської області

Дата: 13 грудня 2018 року, 16:00 – 19:00.

Місце проведення: м. Дніпро, Троїцька площа, 3/1, арт-центр «Квартира».

Запрошуються усі охочі отримати натхнення та мотивацію на подальші звершення, адже завжди краще навчатись на чужих помилках, аніж на своїх.

Щоб підтвердити свою участь, будь ласка, зареєструйтесь за посиланням: https://goo.gl/forms/IePRvkH2bfE1rh2J3

Для запитів електронною поштою: vlada.soloviova@giz.de

10.12.2018 - 15:13 | Переглядів: 12518
Тернистий шлях до об’єднання: представники громад та бізнесу розкажуть, як їм вдалось перемогти зраду

Теги:

анонс

Область:

Дніпропетровська область

Джерело:

Читайте також:

11 грудня 2025

Можливості для громад Дніпропетровщини та Житомирщини: презентація проєкту U-RESTORE

Можливості для громад Дніпропетровщини та...

  18 грудня команда проєкту U-RESTORE проведе онлайн-презентацію у Zoom, щоб представити проєкт і можливості...

11 грудня 2025

Стартувала програма менторства громад Cities4Cities з міжнародної співпраці

Стартувала програма менторства громад...

У Львові зустрілися громади, які розпочинають піврічний шлях роботи над розвитком міжнародної співпраці. Офіційно...

11 грудня 2025

Мінрозвитку, громади та ОВА підписали Меморандум щодо впровадження нових правил розрахунку вартості робіт під час відбудови

Мінрозвитку, громади та ОВА підписали...

Більше 500 громад та обласні військові адміністрації доєдналися до спільного Меморандуму щодо впровадження нових...

11 грудня 2025

Без відриву і надриву: національна конференція про розвиток персоналу Центрів надання адміністративних послуг

Без відриву і надриву: національна конференція...

9 грудня Програма Polaris «Підтримка багаторівневого врядування в Україні» зібрала у Києві практиків Центрів надання...