«Маємо, до речі, об’єктивно всі передумови для спокійного проведення виборів в об'єднаних територіальних громадах, так само як для підготовки до офіційного старту президентських виборів», - наголосив Президент Петро Порошенко на Форумі місцевого самоврядування.
Глава держави нагадав, що позавчора вніс до Верховної Ради України як невідкладний проект закону України «Про внесення зміни до статті 28 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» щодо забезпечення проведення місцевих виборів, призначених на неділю, 23 грудня 2018 року».
Президент повідомив, що в цьому законі йдеться про те, щоби зробити виняток і провести голосування в низці новоутворених об’єднаних територіальних громад. Але при цьому він зауважив, що проведення цих виборів можливе в разі ретельного відпрацювання цього питання з Центральною виборчою комісією, юридичними службами, міжнародними партнерами України.
«Ключова позиція, що вибори мають бути вільними і викликали довіру у людей», - підкреслив Президент. Глава держави зазначив, що в цілому по країні вже сформовано, за останніми даними, 874 об’єднані територіальні громади, 665 з яких отримали збільшену структуру дохідної частини та перейшли на прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом.
Теги:
3форумОТГ вибори Петро Порошенко
Джерело:
Адміністрація Президента України
30 квітня 2026
На ІІ Міжнародному Форумі згуртованості...
29 квітня у Києві в межах ІІ Міжнародного Форуму згуртованості відбулася урочиста церемонія нагородження громад та...
30 квітня 2026
Робота в релокації: як Пологівська громада вибудовує партнерства та зберігає ідентичність
Робота в релокації: як Пологівська громада...
Цього разу - історія Наталії Копил, начальниці відділу енергоменеджменту, енергоефективності та інвестицій...
30 квітня 2026
Відбувся ІІ Міжнародний форум згуртованості
Відбувся ІІ Міжнародний форум згуртованості
29 квітня у Києві за ініціативи Міністерства розвитку громад та територій відбувся ІІ Міжнародний Форум...
30 квітня 2026
Як навчання з «U-LEAD з Європою» змінює підхід...
Програма зосереджена на адаптивному управлінні та роботі в кризових умовах. Але те, що голова винесла звідти...