Представники Біляївської ОТГ Одеської області та Великополянського муніципалітету Словенії підписали угоду про наміри щодо співпраці під час міжнародного навчального візиту, організованого Програмою «U-LEAD з Європою» за сприяння Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, до Словенії та Угорщини 19-23 листопада.
Сторони домовилися про проведення спільних зустрічей та організацію заходів для розвитку співпраці (наради, круглі столи, обговорення, навчальні поїздки, тренінги тощо); визначення потенційних проектів, які можуть бути реалізовані в рамках співпраці; висвітлення інформації щодо заходів, організованих Сторонами, на своїх вебсайтах або в ЗМІ; залучення органів державної влади та органів місцевого самоврядування, незалежних експертів, представників громадських організацій, наукових закладів тощо.
Зазначимо, що Велика Поляна знаходиться на території біосферного заповідника і має півтори тисячі жителів у трьох селищах: Брезоваця (226 мешканців), Мала Поляна (333 мешканці) та Велика Поляна (880 мешканців). Селище Велика Поляна відоме як Європейське село лелек. Серед пріоритетів розвитку – туризм, міжнародне співробітництво, пошук закордонних партнерів. Наприклад, починаючи з 2006 року в муніципалітеті реалізували десятки програм на суму близько 30 млн євро, зокрема спрямованих на посилення туристичного потенціалу.
Біляївська ОТГ утворилася 2015 року, до її складу входять місто Біляївка, село Майори і селище Повстанське. На території ОТГ мешкають понад 13 тисяч жителів.
Приєднані зображення:
Теги:
Область:
Одеська областьГромади:
Біляївська міська об’єднана територіальна громадаДжерело:
Одеський Центр розвитку місцевого самоврядування
17 серпня 2026
Відбудова потребує ресурсів і системи управління ними
Відбудова потребує ресурсів і системи...
Прочитав статтю «Відбудова починається не з бетону. Хто має управляти складними інфраструктурними...
17 серпня 2026
Реєстрація триває – встигніть долучитися!
Реєстрація триває – встигніть долучитися!
Понад 200 учасників уже розпочали навчання за програмою «Стійкі громади», але набір ще відкритий. Якщо ви державний...
17 серпня 2026
«Люди чекають на звільнення…» Інтерв’ю...
Начальник Новокаховської міської військової адміністрації Олег Тарабака про ситуацію в окупованій громаді, злочини...
14 серпня 2026
Анонс: Презентація нового проєкту Інституту...
Дата: 19 серпня 2026 року Час: 11:00 – 12:10 Місце: 01001, м Київ, вул. Хрещатик, 2, Український кризовий...