Юні футболісти Коцюбинської об’єднаної територіальної громади відтепер зможуть тренуватися на новому футбольному полі зі штучним покриттям, вартість якого становить близько 1,5 мільйона гривень. Проект реалізовано у рамках бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України» за умови співфінансування: 50% - кошти державної субвенції та 50% - з місцевого бюджету.
Участь в урочистому відкритті майданчика взяли голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна, народний депутат України і голова обласної федерації футболу Тарас Юрик, голова Гусятинської РДА Віталій Батіг, голова райради Василь Бойчук та голова ОТГ Іван Воробець.
«Футбольне поле у Коцюбинцях – результат співпраці держави та громади, які вкладають кошти у здоров’я та майбутнє наших дітей. На будівництво виділено близько 750 тисяч гривень з місцевого бюджету і стільки ж з державного. Я переконаний, що крок за кроком, ми робитимемо усе для того, щоб обличчя громад та сіл України змінювалося на краще», — зазначив Степан Барна.
За словами Тараса Юрика, держава розпочала системну програму розвитку футболу в Україні, яка дасть можливість, вперше за роки незалежності, оновити спортивну інфраструктуру.
До слова, це вже десяте футбольне поле, яке цьогоріч з’явилося на теренах області. Подібний майданчик нещодавно урочисто відкрили у селі Баворів Великогаївської ОТГ.
Приєднані зображення:
Теги:
Область:
Тернопільська областьГромади:
Коцюбинська сільська об’єднана територіальна громадаДжерело:
Сайт Тернопільської ОДА
27 лютого 2026
Мінрозвитку підготував проєкт Постанови щодо...
Міністерство розвитку громад та територій України напрацювало проєкт Постанови Кабінету Міністрів «Про пріоритети...
27 лютого 2026
Сім автомобілів, обладнаних для мобільного...
26 лютого у Києві Програма Polaris «Підтримка багаторівневого врядування в Україні» передала партнерам автомобілі,...
26 лютого 2026
У Києві відбувся стратегічний діалог щодо Плану дій Ради Європи для України на 2027–2030 роки
У Києві відбувся стратегічний діалог щодо Плану...
Україна разом із Радою Європи почала планувати наступний етап співпраці на 2027-2030 роки: що саме потрібно країні,...
26 лютого 2026
Вакансія: Експерт(ка) з розробки місцевих планів управління відходами (МПУВ)
Вакансія: Експерт(ка) з розробки місцевих...
Шведсько-українська програма «Посилення управління побутовими відходами в Україні» (WM4U), що фінансується Sida та...