Шишацька територіальна громада

Тутка Олександр Іванович

Дата обрання: 25.10.2020

Громадянин України, народився 14.09.1972 р., освіта вища, безпартійний, місце проживання: смт Шишаки, Миргородський р-н, Полтавська обл.


Народився 14 вересня 1972 року в селищі Шишаки Шишацького району Полтавської області. Громадянин України. В 1989 році закінчив Шишацьку середню школу.

Має дві вищі освіти. В 1994 році закінчив Полтавський державний сільськогосподарський інститут за спеціальностю “Зоотехнія”, та здобув кваліфкацію зооінженера.  В 2003 році закінчив Полтавський державний педагогічний університет імені В.Г.Короленка за спеціальністю “Педагогіка і методика середньої освіти. Фізична культура”, та здобув кваліфікацію вчителя фізичної культури і валеології.

Трудову діяльність розпочав в 1994 році в колгоспі імені Ілліча Шишацького району Полтавської області зоотехніком. З 1997 року працював в Шишацькій районній державній адміністрації на посаді голови комітету з питань фізичної культури та спорту. З листопада 2010 року обраний Шишацьким селищним головою.

25 жовтня 2015 року  на місцевих виборах обраний головою Шишацької селищної ради ( об'єднаної територіальної громади) , яка об'єднала  одинадцять сільських рад району.

Джерело: офіційний сайт Шишацької громади

Поділитися

отг

Оберіть область, громаду або населений пункт