У більшості областей вже відібрано координаторів регіональних офісів реформ

У більшості областей України за результатами двоетапного конкурсу визначено координаторів регіональних офісів реформ.

Про це повідомили в Департаменті з питань місцевого самоврядування та територіальної організації влади Мінрегіону.

Нагадаємо, на виконання пріоритетних завдань з реформування місцевого самоврядування та децентралізації влади, забезпечення системної і комплексної роботи всіх заінтересованих органів у цій сфері, Мінрегіоном спільно з міжнародними партнерами – донорами було оголошено конкурс на посади координаторів регіональних офісів реформ з децентралізації та розвитку. Такі офіси діятимуть в кожній області України.

За умовами конкурсу, попередній конкурсний відбір проводився обласними конкурсними комісіями. До їх складу входили представники обласної державної адміністрації, регіональних відділень асоціацій органів місцевого самоврядування та експерти. Результати попереднього відбору, викладені у протокольних документах обласних державних адміністрацій із виставленими рейтинговими оцінками кандидатам та рекомендаційні листи щодо кандидатур, були спрямовані центральній конкурсній Комісії.

13-15 червня в Києві було проведено другий етап відкритого конкурсного відбору (Комісія у складі представників Мінрегіону, партнерів — донорів, всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, експертів), за результатами якого визначено фахівців – переможців конкурсу. Найближчим часом їх буде призначено на посади координаторів офісів реформ.

Переможці конкурсу:

1.      Волинська -  Пархом’юк А.І.
2.      Дніпровська  -  Тертишна О.А.
3.      Донецька  -  Вівдич А.О.
4.      Запорізька  -  Свистун О.І.
5.      Івано-Франківська  -  Панасюк Р.В.
6.      Львівська  -  Корецький В.І.
7.      Луганська  -  Агібалов І.В.
8.      Миколаївська  -  Бойко В.А.
9.      Одеська -   Молодожен Ю.Б.
10.   Полтавська  -  Балибіна І.В.
11.   Рівненська  -  Сивий Р.П.
12.   Тернопільська  -  Литвинчук В.Ю.
13.   Харківська -  Баринова Д.С.
14.   Хмельницька  -  Яцковський С.В.
15.   Чернівецька  -  Баб’юк І.О.

З огляду на те, що в деяких областях не вдалося визначити переможців, найближчим часом відбудеться засідання Комісії, на якому  проведуть додатковий розгляд претендентів з числа зареєстрованих учасників конкурсу. Засідання Комісії проходитиме обов’язково за участі представників відповідних обласних комісій.

 Довідка:

Кандидатів, які взяли участь в конкурсному відборі на посади координаторів Регіональних офісів реформ, але не набрали достатньої кількості балів, пропонується включити до кадрового резерву на посади експертів Регіональних офісів реформ.

 

 

Читайте також:

15 липня 2026

МОН винесло на громадське обговорення проєкт змін до Типових штатних нормативів закладів загальної середньої освіти

МОН винесло на громадське обговорення проєкт...

Документ покликаний адаптувати чинні нормативи до реформи Нової української школи та сучасних потреб шкіл. Проєкт...

15 липня 2026

У «Львівській агломерації» презентують результати проєкту з міжмуніципальної співпраці у сфері управління відходами

У «Львівській агломерації» презентують...

16 липня 2026 року відбудеться фінальна презентація проєкту «Разом заради кращих послуг: міжмуніципальна співпраця у...

14 липня 2026

Олексій Марченко: «Не сумніваюся у тому, що до нас повернеться 90% наших мешканців…»

Олексій Марченко: «Не сумніваюся у тому, що до...

Начальник Лазурненської селищної військової адміністрації Херсонської області Олексій Марченко про громаду, яка...