На Урядовому порталі оприлюднено постанову Кабінету Міністрів № 200 "Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад".
В рамках державної фінансової підтримки розвитку об'єднаних територіальних громад Уряд визначив порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам об'єднаних територіальних громад на формування їхньої інфраструктури.
Нагадаємо, в 2016 році з Державного бюджету місцевим бюджетам об'єднаних територіальних громад на розвиток інфраструктури передбачено субвенцію у розмірі 1 млрд. гривень. Кошти субвенції розподілятимуться між об'єднаними територіальними громадами за чіткою формулою: в залежності від кількості сільського населення і площі об'єднаної територіальної громади.
Фінансування проектів за рахунок цієї субвенції відбуватиметься згідно з планом соціально-економічного розвитку об'єднаної територіальної громади.
Як повідомлялося, кожна об’єднана громада гарантовано отримає кошти державної субвенції на розвиток інфраструктури.
Теги:
субвенція створення спроможних громад
Джерело:
Прес-центр ініціативи «Децентралізація влади»
24 жовтня 2025
Херсонщина та Програма Polaris посилюють співпрацю для відновлення регіону
Херсонщина та Програма Polaris посилюють...
Голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін та керівниця команди шведсько-української Програми Polaris...
24 жовтня 2025
Полтавщина та графство Саффолк: нова сторінка українсько-британського партнерства
Полтавщина та графство Саффолк: нова сторінка...
Полтавська область зробила черговий крок до розширення міжнародної співпраці – підписала п’ятирічний меморандум про...
24 жовтня 2025
Стратегічне планування розвитку громади: як мають дружити стратегія та комплексний план?
Стратегічне планування розвитку громади: як...
У 2025 році в Україні продовжується формування оновленої системи стратегічного та просторового планування для...
24 жовтня 2025
Зміни до порядку організації харчування у...
Постановою від 8 жовтня 2025 р. Уряд адаптував порядок організації харчування у закладах освіти, дитячих...