Переглядів: 193

Чи потрібно розробляти і затверджувати на сесії міської ради Положення для депутатів про прийом громадян ?

Згідно з п. 5 ч. 1 ст. 10 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» у виборчому окрузі депутат місцевої ради зобов'язаний визначити і оприлюднити дні, години та місце прийому виборців, інших громадян; вести регулярний, не рідше одного разу на місяць, прийом виборців, розглядати пропозиції, звернення, заяви і скарги членів територіальної громади, вживати заходів щодо забезпечення їх оперативного вирішення. Тому звісно, для спрощення роботи депутатського корпусу, встановлення певного єдиного стандарту, який буде зрозумілий усім мешканцям громади, можна затвердити таке Положення. Ураховуйте тільки припис наведеного п. 5, де саме депутат визначає і оприлюднює дні, години та місце прийому виборців, інших громадян. Тому тут рада не може диктувати депутату ніяких умов.

Поділитися: