Мінрегіон удосконалює систему моніторингу розвитку регіонів

Мінрегіон почав роботу над методикою проведення інтерактивного опитування та анкетування, яке допомагатиме визначати конкурентоспроможність регіонів, проводити аналіз та моделювати шляхи розв’язання проблем регіонального розвитку.

«Маємо розробити ефективну систему якісних показників, яку буде покладено в основу методики проведення інтерактивного та анкетного опитувань за напрямами досліджень індексу конкурентоспроможності регіонів, та яка стане ефективним інструментом державної політики не лише у сфері регіонального розвитку, але й у сфері розвитку системи освіти, охорони здоров’я, підприємництва, транспортної інфраструктури», - сказав перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода

28 лютого відбулося перше засідання робочої групи з підготовки Методичних рекомендацій щодо проведення інтерактивного та анкетного опитувань за напрямами досліджень індексу конкурентоспроможності регіонів відповідно до Порядку проведення розрахунку індексу конкурентоспроможності регіонів, затвердженого постановою Уряду від 20 грудня 2017 р. № 1029.

Для більш ефективної роботи робочої групи генеральний директор Директорату регіонального розвитку Олена Бойко запропонувала створити окремі фокус-групи, як певний дискусійний клуб з визначення оптимальної моделі анкетних опитувань. «Це дозволить представникам робочої групи зосередитись на аналізі лише тих напрямів дослідження, які знаходяться в їхній компетенції, та оптимізувати часові витрати на розробку методичних рекомендацій», — зауважила Олена Бойко.

За результатами засідання вирішено затвердити склад фокус-груп за напрямами досліджень індексу конкурентоспроможності регіонів та розробити план-графік їхньої роботи. Мінрегіону доручено розробити проект Методичних рекомендацій щодо проведення інтерактивного та анкетного опитувань за напрямами досліджень індексу конкурентоспроможності регіонів.

У засіданні взяли участь представники Мінрегіону, інших центральних органів виконавчої влади, групи радників з питань державної регіональної політики Програми «U-LEAD з Європою», облдержадміністрацій, агенцій регіонального розвитку, всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, громадських організацій, галузевих асоціацій та науковців.

01.03.2018 - 11:39 | Переглядів: 9135
Мінрегіон удосконалює систему моніторингу розвитку регіонів

Теги:

регіональний розвиток

Джерело:

Мінрегіон

Поділитися новиною:

Читайте також:

28 березня 2024

Громадам важливо розуміти правові підстави залучення волонтерів

Громадам важливо розуміти правові підстави...

Програма U-LEAD організувала для посадових осіб ОМС інформаційну сесію, присвячену особливостям залучення волонтерів,...

28 березня 2024

Створення молодіжних рад в територіальних громадах - U-LEAD запрошує до участі у новій програмі

Створення молодіжних рад в територіальних...

«U-LEAD з Європою» запрошує представників громад долучитися до Програми підтримки «Створення молодіжних рад в...

28 березня 2024

Громадам Чернігівщини та Харківщини допоможуть розробити комплексні плани просторового розвитку

Громадам Чернігівщини та Харківщини допоможуть...

Залучення інвестора, збільшення місцевого бюджету, нові робочі місця – громади Чернігівщини та Харківщини розробляють...

28 березня 2024

Як громади вистояли на початку великої війни – дослідження Центру спільних дій

Як громади вистояли на початку великої війни –...

Збереження управлінських команд, що залишилися працювати в критичний момент, – головний фактор стійкості громад. До...