03 грудня 2023
Logo slogan
ІІІ Всеукраїнський конкурс «Краща наукова праця з проблематики муніципального права»
ІІІ Всеукраїнський конкурс «Краща наукова праця з проблематики муніципального права»

Академія праці, соціальних відносин і туризму за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» проводить ІІІ Всеукраїнський конкурс «Краща наукова праця з проблематики муніципального права».


Основна мета заходу – виявлення науково обґрунтованих ідей, практичних пропозицій та рекомендацій щодо вдосконалення законодавства про місцеве самоврядування в Україні, підготовлених дослідниками муніципального права.

Подані на конкурс праці повинні описувати основні проблеми, колізії та прогалини у законодавстві України про місцеве самоврядування, пропонувати шляхи їх усунення, розкривати сучасний стан та перспективи розвитку законодавства про місцеве самоврядування у контексті оцінки перспектив впровадження європейського досвіду у законодавство і практику України. Науково-практичні праці можуть бути присвячені також порівняльному аналізу та оцінці імплементації європейських норм і принципів у законодавство про місцеве самоврядування в Україні.

Кращі дослідження будуть презентовані на VIІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Муніципальна реформа в контексті євроінтеграції України: позиція влади, науковців, профспілок та громадськості», яка відбудеться 22 грудня 2023 року у м. Київ.

Кінцевий термін подання наукових робіт – 19 грудня 2023 року.

Детальніше з інформацією про конкурс, тематичними напрямками досліджень та вимогами до учасників і наукових праць можна ознайомитися за посиланням.

Приєднані файли:
Переглядів: 369
Новини на тему: конкурс
Читайте також: