Представників Тернопільщини запрошують на V Всеукраїнський Форум місцевого самоврядування
23-24 березня у Львові відбудеться V Всеукраїнський Форум місцевого самоврядування. Захід організовує Інститут міста Львова.
Форум є платформою для обміну досвідом та обговорення актуальних проблем та перспектив у сфері місцевого самоврядування, підвищення ролі органів місцевого самоврядування у забезпеченні розвитку держави
Пропоновані теми панельних дискусій: фінансова основа для самоврядування; реформа житлової сфери в межах процесу децентралізації; адміністративні послуги в об’єднаних територіальних громадах; міські агломерації в реформі самоврядування; юридичний супровід об'єднаними територіальних громад, реформування місцевого самоврядування в контексті конституційної реформи; розбудова спроможних територіальних громад; Е-врядування та Smart City; реформування сфери ЖКГ; децентралізація у сфері освіти.
Під час Форуму відбудеться виїзне засідання Комітету із питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування та засідання Асоціації міст України.
Також в межах Форуму планується зустріч представників усіх центрів надання адміністративних послуг в Україні. Мета: обговорити процес здійснення реформи децентралізації.
Учасники заходу - мери міст; українські та іноземні експерти у сфері місцевого самоврядування; представники муніципалітетів та органів виконавчої влади; об’єднаних територіальних громад; міжнародних донорських організацій та дипломатичного корпусу; ініціативних громадських організацій та аналітичних центрів; Верховної Ради, Адміністрації Президента, Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, Асоціації міст України, Асоціації малих міст України.
Потенційні партнери V Форуму місцевого самоврядування - представники міжнародних програм, таких як Проект U-LEAD в Україні, UNDP в Україні, Програма USAID «Рада», представники Швейцарсько-українського проекту DESPRO, GIZ в Україні, Програма Ради Європи, Представництво Європейського Союзу, SIDA та ін.
Поділитися новиною:
27 травня 2022
В’ячеслав Негода отримав нагороду імені Єжи Регульського
В’ячеслав Негода отримав нагороду імені Єжи...
Сьогодні у польському місті Лодзь заступнику Міністра розвитку громад та територій України В’ячеславу Негоді вручили...
27 травня 2022
В’ячеслав Негода та Ґжегож Пуда провели зустріч у Варшаві
В’ячеслав Негода та Ґжегож Пуда провели зустріч...
Заступник Міністра розвитку громад та територій В’ячеслав Негода та Міністр фінансів і регіональної політики Польщі...
27 травня 2022
«Логічно, щоб ми стали членом ЄС», – Олексій Чернишов шведському виданню Dagens Nyheter
«Логічно, щоб ми стали членом ЄС», – Олексій...
Минулого тижня Президент України Володимир Зеленський направив представників України до столиць ЄС напередодні...
27 травня 2022
Оновлено актуальний перелік громад у районах...
Наказом Мінреінтеграції затверджено оновлений перелік, на основі якого внутрішньо переміщеним особам (ВПО)...