Депутати погодили перенесення питання по Яворівському та Жовківському районах на наступне пленарне засідання 25 жовтня.
Заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк заявив, що учора відбулася зустріч керівництва Львівської облради з міським головою Львова Андрієм Садовим, секретарем ЛМР Анатолієм Забарилом та керівниками двох фракцій ЛМР.
Керівництво Львівської міської ради, за словами Володимира Гірняка, просило відтермінувати це питання на тривалий період, але у Львівській облраді погодилися відкласти питання на два тижні - до 25 жовтня.
У коментарі журналістам Володимир Гірняк пояснив, що міська влада аргументувала своє прохання "неузгодження перспективних планів із позицією Львова".
Він зазначив: "Аргументація була така, що Львів не матиме можливості для розвитку після об'єднання громад прилеглих районів".
"Вони просили на довший період відкласти це питання. Я думаю, що за два тижні нічого не зміниться, тому нема нічого критичного. Прохання було перенести розгляд по трьох районах - Яворівський, Жовківський та Пустомитівський, але останній район ми сьогодні однаково не розглядаємо", - сказав Володимир Гірняк.
Нагадаємо, що процес об'єднання громад триває більше як рік. Чому влада Львова вирішила в останні день напередодні розгляду питання вплинути на процес, Володимир Гірняк не зміг відповісти.
Натомість депутати припускають, що влада Львова має намір збільшувати межі міста.
Поділитися новиною:
25 січня 2021
Молодіжний кластер органічного бізнесу...
27 січня 2021 року о 13.00 в Українському кризовому медіа центрі відбудеться підсумкова конференція трирічного...
25 січня 2021
Школа лідерства для жінок-мерок - розпочався набір учасниць
Школа лідерства для жінок-мерок - розпочався...
Національний Демократичний Інститут (НДІ) оголошує про старт навчальної програми "Школа лідерства для жінок-мерок",...
25 січня 2021
26 січня - вебінар Асоціації ОТГ: «Національна стратегія управління відходами»
26 січня - вебінар Асоціації ОТГ: «Національна...
26 січня об 11:00 Асоціація ОТГ розпочне вебінар на тему: «Національна стратегія управління відходами». У програмі...
25 січня 2021
АНОНС. Навчання для представників місцевих...
28 січня та 02 лютого 2021 року Волинський регіональний центр підвищення кваліфікації у співпраці з Програмою Ради...
25 січня 2021
Про зміст і правову природу одного повноваження старости
Про зміст і правову природу одного повноваження...
Автор: Олександр Врублевський, експерт з питань діяльності старост та співробітництва територіальних...