Нещадавно на Рівненщині відбулися вибори міського голови у Радивилівській об’єднаній територіальній громаді. За результатами підрахунку голосів виборців впевнену перемогу, з результатом — понад 80 відсотків голосів виборців здобув Микола Аракелович Карапетян.
Про те, як вдалося здобути таку беззаперечну перемогу та плани розвитку нової об'єднаної громади — у програмі “Моя робота” на OGO.ua.
…Микола Аракелович не приховує, що давно очікував процесу децентралізації не на словах, а на діях. Тим самим Радивилівська громада стала першою чи не найпотужнішою громадою в Україні.
Зараз у нас з'явилася можливість не чекати милостині «зверху», а бути самим господарями на своїй території. Так, як це є у Європі. І нам усім відомо, що там живуть краще. Не повинно у нас бути так, що глобальні рішення спускаються «зверху» і основні кошти також треба очікувати звідти ж. Місцеві ініціативи, як правило, залишаються добрими намірами. Зараз у нас є шанс все змінити, - розповідає міський голова.
Серед безумовних позитивів, які Микола Карапетян бачить в об'єднанні громади — це можливість краще фінансово розвиватися та створювати нові робочі місця. Крім того, зараз Микола Аракелович шукає можливості участі в різноманітних грантових проектах, які дозволять спільними зусиллями покращувати життя мешканців. А у Миколи Аракеловича успішний досвід у цьому напрямку вже є. Так, у 2015 році Радивилів виграв грант і побудував за ці кошти котельню на тверде паливо у дитячому садочку. Зекономлені ж кошти вдалося ще і використати на розвиток інфраструктури міста.
- Нашим першочерговим завданням є піднесення на належний рівень соціальної інфраструктури. Це дороги, освітлення, благоустрій і в належний вигляд привести дитячі дошкільні заклади і школи. Уже зараз в одному із сіл планується збудувати невеличкий завод з переробки сільськогосподарської продукції, - говорить Микола Карапетян. - Також хочеться перенести досвід Радивилова і на сільські ради, які тепер до нас приєдналися. Якщо порівняти наші і дороги, і тротуари, благоустрій, то не хвалюсь, але таких на Рівненщині небагато. Тому зараз будемо над цим працювати. Звичайно, кожен населений пункт має свої традиції. Але, скажімо, ми у наших радивилівських дитячих садках ввели посади хореографа, вчителя іноземної мови. Ці заходи ми маємо намір втілити і в інших селах. Якщо створити належні умови, то сільські діти абсолютно нічим не відрізняються за розвитком від міських дітей.
Микола Карапетян вірить, що усі плани вдасться втілити у життя. Адже завдяки ефективному менеджменту можна вирішити проблеми мешканців швидко, ефективно та якісно. А об'єднана громада має ще більшу силу, тому нам треба працювати над її єдністю і тоді все вдасться!
Переглянути програму ТУТ
Поділитися новиною:
25 січня 2021
Молодіжний кластер органічного бізнесу...
27 січня 2021 року о 13.00 в Українському кризовому медіа центрі відбудеться підсумкова конференція трирічного...
25 січня 2021
Школа лідерства для жінок-мерок - розпочався набір учасниць
Школа лідерства для жінок-мерок - розпочався...
Національний Демократичний Інститут (НДІ) оголошує про старт навчальної програми "Школа лідерства для жінок-мерок",...
25 січня 2021
26 січня - вебінар Асоціації ОТГ: «Національна стратегія управління відходами»
26 січня - вебінар Асоціації ОТГ: «Національна...
26 січня об 11:00 Асоціація ОТГ розпочне вебінар на тему: «Національна стратегія управління відходами». У програмі...
25 січня 2021
АНОНС. Навчання для представників місцевих...
28 січня та 02 лютого 2021 року Волинський регіональний центр підвищення кваліфікації у співпраці з Програмою Ради...
25 січня 2021
Про зміст і правову природу одного повноваження старости
Про зміст і правову природу одного повноваження...
Автор: Олександр Врублевський, експерт з питань діяльності старост та співробітництва територіальних...