01 грудня 2023
Logo slogan
Збір відомчої адмінзвітності ЗЗСО: 5 жовтня проєкт DECIDE проведе тематичний вебінар
Збір відомчої адмінзвітності ЗЗСО: 5 жовтня проєкт DECIDE проведе тематичний вебінар

5 жовтня 2023 року швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведе вебінар на тему «Адміністративна відомча звітність ЗЗСО та оперативні збори даних в АІКОМ».


У межах вебінару разом із Андрієм Литвинчуком, в.о. директора Державної наукової установи «Інститут освітньої аналітики», плануємо обговорити найпоширеніші проблеми, з якими стикаються адміністрація закладів загальної середньої освіти (ЗЗСО) та управлінці освітою під час подачі відомчої звітності для розподілу освітньої субвенції.

Є запитання? Залишайте їх у реєстраційній формі ось тут: https://forms.gle/U975mVnjmvp5wuTm6    

Дата і час: 5 жовтня 2023 року, 14:00.

Спікер: Андрій Литвинчук, в.о. директора ДНУ «Інститут освітньої аналітики»

Важливо! Реєстрація на вебінар є обов'язковою. Вказуйте коректну електронну адресу, адже посилання буде надіслано напередодні заходу саме на цю адресу. Просимо також перевіряти розділи «Спам» та «Реклама», адже іноді листи потрапляють саме туди. Посилання проєкт зазвичай надсилає за годину до проведення.


Вебінар є частиною кампанії “Освіта у нових громадах від А до Я”. Мета кампанії – допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених та реорганізованих громад розвинути ефективну систему управління освітою.

Стежте за оновленнями, завантажуйте порадники із типовими шаблонами документів, дивіться записи вебінарів на novihromady.decide.in.ua та у спеціальному розділі порталу "Децентралізація".

Переглядів: 599
Новини на тему: анонс
Читайте також: