01 грудня 2023
Logo slogan
Нове Положення про атестацію педагогів - тема вебінару проєкту DECIDE 26 вересня
Нове Положення про атестацію педагогів - тема вебінару проєкту DECIDE  26 вересня

26 вересня 2023 року швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведе вебінар на тему «Атестація педпрацівників по-новому: що треба знати».


З початком нового навчального року, 1 вересня, почало діяти нове Положення про атестацію педагогічних працівників. На вебінарі від проєкту DECIDE, який відбудеться вже 26 вересня 2023 року, детально розкажуть, що передбачає такий документ.

Так, від Сергія Яцковського, національного експерта проєкту DECIDE, дізнаємося:

  • що спростили, а що – ні;
  • особливості роботи атестаційної комісії;
  • особливості атестації педагогів, які рік перебували на простої або звільнялися
    і не працювали певний період.

Є запитання? Залишайте їх у реєстраційній формі ось тут: https://forms.gle/Xsf9yknt2j6F9WZ97    

Дата і час: 26 вересня 2023 року, 14:00.

Спікер: Сергій Яцковський, національний експерт проєкту DECIDE

Важливо! Реєстрація на вебінар є обов'язковою. Вказуйте коректну електронну адресу, адже посилання буде надіслано напередодні заходу саме на цю адресу. Просимо також перевіряи розділи «Спам» та «Реклама», адже іноді листи потрапляють саме туди. Посилання проєкт зазвичай надсилає за годину до проведення.


Вебінар є частиною кампанії “Освіта у нових громадах від А до Я”. Мета кампанії – допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених та реорганізованих громад розвинути ефективну систему управління освітою.

Стежте за оновленнями, завантажуйте порадники із типовими шаблонами документів, дивіться записи вебінарів на novihromady.decide.in.ua та у спеціальному розділі порталу "Децентралізація"

 

Переглядів: 921
Новини на тему: анонс
Читайте також: