28 вересня 2023
Logo slogan
U-LEAD та Фонд "Сміливі відновлювати" відновили вікна у чернігівській школі №3
U-LEAD та Фонд "Сміливі відновлювати" відновили вікна у чернігівській школі №3

Програма «U-LEAD з Європою» запустила додаткову екстрену підтримку Чернігівської загальноосвітньої школи І-III ступенів №3, яка була пошкоджена внаслідок російської ракетної атаки на центр міста 19 серпня 2023 року.


U-LEAD та Фонд "Сміливі відновлювати" відновили вікна у чернігівській школі №3, що постраждала внаслідок російської ракетної атаки 19 серпня. Зокрема, замінено 33 вікна,12 розбитих склопакетів та додатково відрегульовано вікна задля кращої безпеки та функціональності.

У травні в Чернігові Програма «U-LEAD з Європою» запустила ініціативу «Відновлення місцевих шкіл для стійкості», спрямовану на надання конкретної підтримки відібраним громадам, що потерпали від війни, шляхом фінансування їхніх індивідуальних підходів із відновлення доступу до освіти. Чернігівська школа №3 навесні 2023 року прийняла у своїх стінах делегацію високого рівня зі Служби зовнішньополітичних інструментів Єврокомісії та вразила гостей інноваційністю, безпечними просторами для дітей, цифровізацією та креативністю.

В рамках ініціативи «Відновлення місцевих шкіл для стійкості» саме зараз Фонд «Сміливі відновлювати» ремонтує 12 пошкоджених війною шкіл у Київській, Чернігівській та Харківській областях.

Переглядів: 929
Новини на тему: історії війни
Читайте також: