05 червня 2023
Logo slogan
25 травня - семінар «Впровадження принципів Лугано: Посилення ролі місцевої та регіональної влади у процесі відновлення та реконструкції України та на шляху до членства в ЄС»
25 травня - семінар «Впровадження принципів Лугано: Посилення ролі місцевої та регіональної влади у процесі відновлення та реконструкції України та на шляху до членства в ЄС»

25 травня 2023 року Європейський Комітет Регіонів та Європейський альянс міст та регіонів для відбудови України проведуть спільний семінар «Впровадження принципів Лугано: Посилення ролі місцевої та регіональної влади у процесі відновлення та реконструкції України та на шляху до членства в ЄС».


Конференція організована у співпраці з Європейською Комісією, Організацією економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), а також Урядом України, Урядом Великої Британії та Федеральним департаментом закордонних справ Швейцарії.

Захід із паралельними окремими сесіями буде зосереджено на зв’язку відновлення та реконструкції України з реформою децентралізації та активним залученням місцевого та регіонального рівнів в Україні до цього процесу. Деякі сесії також будуть присвячені темі реконструкції та інвестицій в інфраструктуру на всіх рівнях влади, керівних принципів, координації та інституційної спроможності та побудови довіри.

Крім того, під час форуму буде обговорено питання державного-приватного партнерства та фінансування інвестицій на місцевому та регіональному рівнях в Україні.

Семінар відбудеться у четвер, 25 травня 2023 року, з 14.30 до 18.30 у Європейському комітеті регіонів, вулиця Бельярд 101, Брюссель, кімнати JDE 51, JDE 52 та JDE 53. Після цього відбудеться прийом, організований Швейцарією в приміщенні Представництва Швейцарії при Європейському Союзі за адресою Place du Luxembourg 1, 1050 Brussels. Усний переклад буде забезпечено англійською, французькою, польською та українською мовами.

З порядком денним семінару можна ознайомитися тут.

Довідкова інформація про семінар доступна тут.

Трансляцію заходу можна подивитися за посиланням.

Переглядів: 455
Новини на тему: анонс
Читайте також: