28 травня 2023
Logo slogan
Стартував ІІ етап навчальної програми «Кроки для спеціалістів. Мобільність»
Стартував ІІ етап навчальної програми «Кроки для спеціалістів. Мобільність»

U-LEAD і далі вчитиме громади підготовлювати проєктні пропозиції у сфері мобільності.


«Від проєктної ідеї до проєктної пропозиції» - назва першої, стартової інформаційної сесії в рамках ІІ етапу навчальної програми «Кроки для спеціалістів. Мобільність».

Ця програма є унікальною можливістю для громад-учасниць навчитися якісно та правильно, з врахуванням європейського підходу, готувати проєктні пропозиції у сфері мобільності. Про це розповіла Яна Самойленко, радниця з розвитку громадської інфраструктури «U-LEAD з Європою»:

"У рамках програми ми залучимо як міжнародних, національних експертів з мобільності, так і вузькопрофільних фахівців – наприклад, інженерів, які допоможуть якісно пропрацювати ідеї громад, прорахувати ризики та бюджет проєктної пропозиції. На виході будемо мати готові проєктні заявки, і що найголовніше – громади повністю пройдуть цей шлях та здобудуть необхідні навички".

Експертка U-LEAD з розвитку мобільності Вікторія Прокопенко додала, що під час ІІ етапу громади-учасниці також навчаться готувати презентації проєктів перед фінансовими установами та отримають супровід експертів у пошуку джерел фінансування.

До того ж у них буде можливість налагодити партнерство з громадою ЄС за тематикою проєкту. Певні відібрані громади, які зазнали впливу від війни, можуть одержати фінансування розроблення технічної документації.

Навчання скрадатиметься з двох семінарів, трьох практикумів та триватиме до травня 2023 року. Участь у ньому візьмуть проєктні команди громад-учасниць, сформовані з представників структурних підрозділів ОМС, профільних комунальних установ чи підприємств та громадських організацій.

Нагадаємо, що експерти Програми U-LEAD підготували для громад посібник «Стала мобільність у громадах: рекомендації щодо відновлення». З посібником можна ознайомитися за посиланням.

Переглядів: 590
Новини на тему: навчання
Читайте також: