24 березня 2023
Logo slogan

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» обговорив питання співпраці з Одеською ОМА

 

Під час візиту до Одеської області Габріель Абрахам, керівник Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», разом з В’ячеславом Голинським, керівником Одеського регіонального офісу Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», зустрілися з Максимом Марченком, начальником Одеської обласної військової адміністрації та обговорили актуальні питання співпраці.


На зустрічі, зокрема, йшлося про допомогу Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» у посиленні спроможності органів місцевого самоврядування Одеської області щодо реагування на надзвичайні ситуації, інтеграції внутрішньо переміщених осіб, а також підготовці програм відновлення.

 

 

Максим Марченко, начальник Одеської ОВА, подякував за допомогу, яку в рамках Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» надано Одеській області, а також коротко поінформував Габріеля Абрагама щодо безпекової ситуації в регіоні.

«Допомога, яку надає нам USAID «ГОВЕРЛА» як на обласному рівні так і на рівні громад, дозволяє краще долати надзвичайні ситуації та інші виклики, які постали перед нами через російську агресію та повномасштабну війну. В той же час, ми надзвичайно раді можливості спільно з нашими партнерами працювати над проєктами розвитку, які є основою для післявоєнної відбудови», - зазначив Максим Марченко.

Габріель Абрахам, повідомив, що з початком війни Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» активно працює для зміцнення спроможності своїх партнерів реагувати на надзвичайні ситуації, спричинені війною, а також реалізовує розвиткові проєкти в громадах.

«Для посилення спроможності наших партнерів щодо реагування на надзвичайні ситуації, Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» передав Одещині ряд необхідного обладнання, включаючи екскаватори, генератори, обладнання для благоустрою, захисне спорядження для рятувальників, набори рятувальних гідравлічних інструментів та комп’ютерне обладнання. В той же час стратегії розвитку, комплексні плани просторового розвитку, інвестиційні паспорти громад дозволяють вже зараз планувати післявоєнну відбудову громад. Тому Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» всіляко підтримує наших партнерів у розробці цих документів та планування відновлення», - сказав Габріель Абрагам.

Сторони домовилися про подальшу активну співпрацю та постійне оновлення переліку потреб, які Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» зможе забезпечити громадам Одеської області.

 

Теги:

міжнародна підтримка

Область:

Одеська область

Джерело:

Поділитися новиною:

Читайте також:

23 березня 2023

У Солотвинській громаді відкрився Центр надання адміністративних послуг

У Солотвинській громаді відкрився Центр надання...

Сучасний ЦНАП Солотвинської громади, що на Івано-Франківщині, обслуговуватиме майже 27 тисяч жителів. Четверо...

23 березня 2023

29 березня - вебінар про новели трудового законодавства

29 березня - вебінар про новели трудового...

29 березня 2023 року швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти»...

23 березня 2023

Як громада прихистила переселенців та пережила одну з найважчих зим в історії України

Як громада прихистила переселенців та пережила...

    Дашівська громада, що на Вінниччині, утворилася шляхом об'єднання дванадцяти сільських рад. З початком...

23 березня 2023

Пряма трансляція обговорення: Пріоритети законодавчого порядку денного для підтримки децентралізаційної реформи

Пряма трансляція обговорення: Пріоритети...

    Під час діалогу учасники обговорять пріоритети законодавчого порядку денного, якого потребує місцеве...