24 березня 2023
Logo slogan

Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України активізує свою роботу

 

2 березня Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак провів засідання президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Главі держави, на якому було затверджено порядок денний найближчого засідання Конгресу.


«Радий відзначити, що ми виходимо на плановий формат роботи. У нас накопичилося багато нагальних питань. Можливо, нам потрібно буде зустрічатися частіше, ніж раз на місяць, як передбачено положенням про наш Конгрес, для пошуку шляхів їх розв’язання», – зазначив Андрій Єрмак на початку засідання.

Керівник Офісу Президента зауважив, що, відповідно до Положення про Конгрес, посада виконавчого секретаря президії Конгресу місцевих та регіональних влад закріплена за заступником керівника Офісу Президента, який відповідає за напрямок регіональної політики. Нещодавно таким заступником був призначений Олексій Кулеба.

Члени президії Конгресу одноголосно підтримали затвердження Олексія Кулеби виконавчим секретарем президії Конгресу.

Крім того, було затверджено порядок денний засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, яке відбудеться найближчим часом.

Президія Конгресу поклала виконання обов’язків голови Палати регіонів Конгресу на заступника голови цієї Палати, очільницю Миколаївської обласної ради Ганну Замазєєву. Їй доручено оперативно провести засідання Палати регіонів Конгресу та обрати її керівний склад, щоб президія Конгресу могла ефективно виконувати свої функції.

Керівник Офісу Президента наголосив, що Конгрес був створений як унікальна платформа, де кожен представник регіональної влади може порушити й обговорити важливі для громади питання й отримати відповіді. Конгрес покликаний скоординувати діяльність усіх органів влади в Україні.

«Це особливо актуально під час війни, коли ми рухаємося до нашої перемоги. І треба вже сьогодні думати, як ми будемо відновлювати нашу країну, повертати наших людей до нормального життя і, безумовно, компенсувати все те, що зробили російські загарбники на нашій землі», – зазначив Андрій Єрмак.

Наприкінці засідання керівник Офісу Глави держави запропонував, щоб на наступному засіданні президії Конгресу місцевих та регіональних влад було розглянуто проблематику соціальної адаптації військовослужбовців, звільнених з лав підрозділів сил оборони України за станом здоров’я.

«Сьогодні це питання справедливості для наших героїв, воїнів, які боронять Україну. Це питання є одним із найголовніших і найбільш пріоритетних для держави та, відповідно, для нашого Конгресу», – сказав Андрій Єрмак.

Поділитися новиною:

Читайте також:

24 березня 2023

Ключові суб’єкти децентралізації обговорили дорожню законодавчу карту реформи

Ключові суб’єкти децентралізації обговорили...

Дорожню карту нормативно-правового регулювання, яке дасть змогу втілювати подальші кроки реформи місцевого...

24 березня 2023

Складання та виконання розпису місцевого бюджету: що змінилося у наказі Міністерства фінансів №57

Складання та виконання розпису місцевого...

Експерти Програми DOBRE аналізують та роз’яснюють зміни до Інструкції про складання і виконання розпису Державного...

24 березня 2023

Українські громади розширюють мережу міст-побратимів

Українські громади розширюють мережу...

  Немішаївська селищна територіальна громада та польське місто Радзимін стали побратимами. Відповідну угоду...

24 березня 2023

Як забезпечують соціальним житлом ВПО у Львівській області

Як забезпечують соціальним житлом ВПО у...

За рік повномасштабного російського вторгнення залишилися на Львівщині та отримали статус внутрішньо переселених осіб...