Нікополь офіційно підтвердив наміри налагодити побратимські відносини з Коллінгом

Нікопольська міська рада прийняла рішення укласти угоду про встановлення побратимських відносин з данською комуною Коллінг.


Про це на пресконференції повідомив Нікопольський міський голова Олександр Саюк.

За його словами, з представниками комуни досягнуто таких попередніх домовленостей, а Нікопольська міська рада вже офіційно підтвердила свій намір налагодити побратимські відносини.

«Вже зі свого боку підтвердили наміри на те, щоб бути містами-побратимами. Що від цього буде? Одне те, що нас підтримують, знають про нас і розуміють – це вже дуже добре. А вже про спільну роботу – це ми в процесі будемо обговорювати», – додав Олександр Саюк.

«Децентралізація» нагадує, що територіальні громади України для налагодження комунікації з муніципалітетами інших країн та укладання угод про побратимство можуть скористатися методичними рекомендаціями «Міжнародне муніципальне партнерство». Такі рекомендації містять алгоритми дій та практичні поради з налагодження партнерства, успішні приклади вже діючих партнерств, практичні поради щодо особливостей митного та бухгалтерського оформлення різних видів допомоги, яку партнери можуть надавати один одному, інформацію про те, як вибирати партнерів, як організувати роботу відповідних фахівців або підрозділу, а також про фінансування, облік і звітність та багато іншої корисної інформації.

На основі цих рекомендацій Міністерством розвитку громад та територій України розроблено розділ «Партнерство задля відновлення та розвитку» національного порталу «Децентралізація», за підтримки швейцарсько-українського проєкту «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» DECIDE та Програми «U-LEAD з Європою».

Ці рекомендації базуються на методології Ради Європи City to City Cooperation, їх підготовлено Радою Європи в рамках Програми «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» на запит Міністерства розвитку громад та територій України.

27.01.2023 - 15:18 | Переглядів: 383
Нікополь офіційно підтвердив наміри налагодити побратимські відносини з Коллінгом

Теги:

партнерство міжнародна підтримка історії війни

Область:

Дніпропетровська область

Громади:

Нікопольська територіальна громада

Джерело:

Поділитися новиною:

Читайте також:

27 січня 2023

Вакансія: асистент проєкту

Вакансія: асистент проєкту

SALAR International оголошує вакансію Асистента Проєкту PROSTO "Підтримка доступності послуг в Україні" строком на 11...

27 січня 2023

«Стала мобільність у громадах: рекомендації щодо відновлення» - посібник від «U-LEAD з Європою»

«Стала мобільність у громадах: рекомендації...

Фахівці Програми «U-LEAD з Європою» підготували рекомендації для громад щодо відновлення мобільності. Пошкоджена...

27 січня 2023

26 січня 2023

Переваги децентралізації: більшість громад Луганщини відновили навчальний процес

Переваги децентралізації: більшість громад...

Двадцять територіальних громад з Луганщини отримали освітню субвенцію та продовжують надавати освітні послуги, попри...