Всеукраїнський конкурс журналістських робіт-2022: конкурсна комісія розпочала оцінювання робіт

У Міністерстві розвитку громад та територій триває оцінювання конкурсних робіт у межах Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» у 2022 році.


Цьогоріч на участь у конкурсі претендувала рекордна кількість журналістських матеріалів — 454, з них 401 відповідала умовам подання заявки і була оцінена конкурсною комісією. Найбільша кількість робіт із Дніпропетровської (39), Івано-Франківської (37), Харківської (31), Львівської (28), Волинської (26), Полтавської (25) Донецької (24) та Кіровоградської (22) областей.

Члени конкурсної комісії відзначили високий фаховий рівень журналістів регіональних ЗМІ, проте зауважили, що серед конкурсних робіт є ті, які не відображають суті діяльності органів місцевого самоврядування, що закладено в самій назві Конкурсу.

За результатами оцінювання, Комісією відібрано 112 робіт у чотирьох номінаціях, які продовжать участь у конкурсі. Зокрема, це 70 онлайн-публікацій, 16 статтей у друкованих ЗМІ, 6 радіоматеріалів та 20 відеоматеріалів.

Нагадаємо, тематика конкурсу у 2022 році орієнтована на застосування принципів доброго демократичного врядування на місцевому рівні під час війни та взаємодію органів державної влади та органів місцевого самоврядування в протидії військовій агресії, й захисту територіальної цілісності та суверенітету держави.

Оцінювання конкурсних робіт триватиме впродовж жовтня-листопада. За його результатами будуть визначені 12 переможців, які отримають дипломи та грошові сертифікати.


Організаторами конкурсу є Міністерство розвитку громад та територій України за сприяння Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» та ГО «Інтерньюз-Україна».

За шість попередніх років дипломами конкурсу відзначено 72 медійні роботи. Лідерами за кількістю робіт-фіналістів за 6 років є Одеська, Сумська та Черкаська області (по 5 у кожній).

Найбільшу кількість робіт-переможців у номінації «відеоматеріал» мають журналісти і телеоператори Дніпропетровської (5) та Закарпатської (3) областей, «радіоматеріал» – Сумської (5), «онлайн-публікація» – Черкаської (9) та Одеської (5) областей.

28.10.2022 - 16:40 | Переглядів: 554
Всеукраїнський конкурс журналістських робіт-2022: конкурсна комісія розпочала оцінювання робіт

Теги:

конкурс

Джерело:

Поділитися новиною:

Читайте також:

08 лютого 2023

Відкрито прийом заявок на участь у Навчальній платформі для керівників ЦНАП

Відкрито прийом заявок на участь у Навчальній...

Проєкт PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» запрошує керівниць та керівників ЦНАП, які прагнуть розвивати...

08 лютого 2023

Як ефективно купувати через Prozorro Market, розкажуть на вебінарі DECIDE 13 лютого

Як ефективно купувати через Prozorro Market,...

13 лютого 2023 року швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти»...

08 лютого 2023

Продовольча безпека міст. Міжнародний досвід та можливості для українських міст

Продовольча безпека міст. Міжнародний досвід та...

Міста є основними споживачами, джерелами культурних норм і запитів щодо харчування. Саме на міста припадає понад 70%...

07 лютого 2023

Мінфін у січні перерахував з держбюджету 10,7 млрд грн трансфертів до місцевих бюджетів

Мінфін у січні перерахував з держбюджету 10,7...

У січні 2023 року (станом на 01.02.2023) Кабінет Міністрів України, згідно з бюджетним законодавством, забезпечив...