20 жовтня - круглий стіл «Органи самоорганізації населення: стан законодавчого забезпечення та перспективи його вдосконалення»

Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування проведе круглий стіл на тему: «Органи самоорганізації населення: стан законодавчого забезпечення та перспективи його вдосконалення».


Захід відбудеться 20 жовтня 2022 року о 14:00 у змішаному форматі.

Під час засідання круглого столу планується обговорити проблематику організаційно-правового забезпечення створення та діяльності органів самоорганізації населення в Україні, їх місце і роль в системі місцевого самоврядування та окреслити напрями подальшого реформування інституту територіальної самоорганізації населення з урахуванням кращих європейських демократичних практик. Також заплановано проведення презентації та обговорення положень проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про органи самоорганізації населення» щодо удосконалення порядку організації, діяльності та припинення органу самоорганізації населення», внесеного Кабінетом Міністрів України (реєстр. № 6319).

До участі у роботі круглого столу запрошені народні депутати України, представники державних органів, органів місцевого самоврядування та їх провідних асоціацій, експерти, представники вітчизняних та міжнародних організацій.

Формат заходу передбачає часткову участь учасників offline («Освіторія Хаб», м. Київ, вулиця Князів Острозьких, 2) та у режимі відеоконференції на платформі ZOOM.

Круглий стіл відбудеться за сприяння та підтримки Всеукраїнської громадської організації «Асоціація сприяння самоорганізації населення», Програми «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження», Громадської організації «ДЕСПРО», Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») та Програми USAID «РАДА: наступне покоління».

Контактна особа: головний консультант секретаріату Комітету Кириленко Ольга Володимирівна, ел. пошта: kyrylenko-o@rada.gov.ua, тел. (044) 255-23-42.

Online-трансляція засідання круглого столу здійснюватиметься на youtube-каналі Комітету.

07.10.2022 - 15:22 | Переглядів: 861
20 жовтня - круглий стіл «Органи самоорганізації населення: стан законодавчого забезпечення та перспективи його вдосконалення»

Теги:

анонс участь громадян

Джерело:

Комітет держвлади, місцсамоврядування, регрозвитку та містобудування

Поділитися новиною:

Читайте також:

02 грудня 2022

02 грудня 2022

«Замість квітучої громади маємо одні руїни». Інтерв’ю з головою Снігурівської громади

«Замість квітучої громади маємо одні руїни»....

  Інна Бойко про ситуацію у Снігурівці та довколишніх селах, про руйнування, колаборантів, бюджет та...

02 грудня 2022

У Білобожницькій громаді відкрили Дія Центр та дев'ять віддалених робочих місць для надання адмінпослуг

У Білобожницькій громаді відкрили Дія Центр та...

  Більше десяти тисяч мешканців Білобожницької громади на Тернопільщині отримали доступ до адміністративних...

02 грудня 2022

Як Вознесенська громада намагається впоратися з викликами, спричиненими війною - коментарі Вікторії Бальцер

Як Вознесенська громада намагається впоратися з...

Вікторія Бальцер, секретар Вознесенської міської ради (Вознесенська громада, Миколаївська область), розповіла, як...